Hana Zagorová vydala nové album, pokřtila jí ho Dagmar Havlová. A předběhlo i Eda Sheerana!

Reklama

Stálice naší populární hudby Hana Zagorová vydala na konci září nové album, které nazvala podle písničky zpěváka a skladatele Marka Ztraceného „Já nemám strach“. Album se týden po zahájení prodeje ocitlo na 1. místě hitparády nejprodávanějších CD, kterou sestavuje IFPI – ČR; a předběhlo i aktuální alba Eminema a Eda Sheerana: http://www.ifpicr.cz/hitparada/index.php?hitp=P

V úterý v podvečer na pražské náplavce v lodi Matylda se setkali přátelé a spolupracovníci Hany Zagorové, aby společně oslavili zrod jejího nového alba. CD a vinyl pokřtila Dagmar Havlová. Mezi hosty byli také autoři nových písniček: Ondřej Ládek (Xindl X) či Hynek Toman ze skupiny Support Lesbiens, začínající zpěvák a skladatel Kuba Kubín a hitmaker Jiří Březík, který v minulosti Zagorové složil velký hit „Je naprosto nezbytné“. Křtu se také účastnila ředitelka vydavatelství Supraphon Iva Milerová a producent posledních tří alb Hany Zagorové Luboš Kříž.

„Písničky, které jsem vybrala na svoji novou desku, mi pomohly uvědomit si, jak je zbytečné se bát věcí, které nemůžete ovlivnit, jako je běh času, a o kolik více se bojím lží, lhostejnosti, zloby a života bez lásky, i když se s nimi bojovat dá,“ uvedla Hana Zagorová.

Album Hany Zagorové – „Já nemám strach“ obsahuje celkem dvanáct písní, které aranžoval Daniel Hádl, jenž se postaral i o celkovou hudební produkci.

Novinku vydal Supraphon na CD i na vinylu a samozřejmě, že je již také k dispozici v digitálních formátech.

Foto © Martin Kubica – Supraphon, 2018

Komentáře