Herečka Andrea Růžičková jako víla z pohádky! Nafotila tyto neobyčejné fotky…

Reklama

Česká herečka a vášnivá fotografka s kořeny z východu Slovenska, Andrea Růžičková, vyhledává přírodní složení ve všech ohledech každodenního života. S hrdostí propůjčila svou tvář nejzdravější, nejčistší a nejvyváženější receptuře přírodní kosmetiky 100% PURE. Značka odstartovala revoluci proti toxickým chemikáliím v kosmetickém průmyslu před 13 lety v sídle firmy napájené sluneční energií v San Jose v Kalifornii. Geniálním nápadem této značky je použití barevných pigmentů z ovoce, za což také získala patent.

Přírodní dekorativní kosmetika 100% PURE je jediná na světě vyrobená z barevných pigmentů z ovoce a zeleniny. Do svých produktů kromě živých přírodních zdrojů přidává také zlomky polodrahokamů, ze kterých se ve výsledku tvoří nezaměnitelný třpyt. Mise zakladatelů 100% PURE není jen v ingrediencích. Vyrábět nejčistší produkty a podporovat zdravější život je závazek. A tento počin inspiroval Andreu Kořízek Plškovou z Třebíče, která tuto značku prodává v Čechách.Každá žena se do kosmetiky 100% PURE zamiluje. Produkty pigmentovány ovocem jako jsou jahody, maliny, ostružiny, borůvky, broskve nebo meruňky mají nejen opravdu krásné a dlouhotrvající odstíny, ale hlavně díky přírodním ingrediencím v nejvyšší kvalitě jsou po použití velmi příjemné na pokožce. Máme zákaznice, které si oblíbily naše rtěnky, přestože dříve používaly jen balzám na rty. Značka 100% PURE nabízí až 70 odstínů rtěnek, takže si vybere opravdu každý,“ říká Andrea Kořízek Plšková. Ženy ocení přírodní složení make-upu, pod který už nemusí používat speciální mastný krém, protože hydratační make-upy obsahují oleje například z granátového jablka nebo acai, dále šťávu z aloe vera a zelený čaj k tomu, aby pleť vydržela celý den svěží se saténovým finišem. Za zmínku stojí prodlužující řasenka z černého čaje, která oddělí a zvýrazní řasy a dodá jim krásně lesklý vzhled. Kosmetika 100% PURE® nejen zkrášluje, ale i vyživuje a zlepšuje zdraví pokožky. Portfolio značky zahrnuje více než 400 produktů a novinky přibývají několikrát do roka.

Herečka a fotografka Andrea Růžičková se stala hrdou ambasadorkou této přírodní kosmetiky. Andrea v přírodě vyrůstala a není jí lhostejná, stejně tak jako o zvířata, tak se zajímá i o složení produktů, které používá. „Jednotlivé složky produktů 100% PURE ani konečné výrobky nejsou testovány na zvířatech. Zabarvením ovocem a zeleninou mají mé oblíbené rtěnky a tvářenky nádherné barvy a obsahují vitamíny. Díky 100% PURE je má pleť o poznání zdravější,“ říká Andrea. Tvář herečky čelí často nepříznivým podmínkám v maskérnách a tak je na místě důkladná péče. Andrea si oblíbila pleťové a oční masky, které aplikuje na tvář a pár minut zároveň relaxuje. „Ten svěží pocit hydratace po několika hodinách na natáčení je k nezaplacení,“ doplňuje herečka.

Foto 100% PURE

 

Komentáře