Hvězda seriálu Tátové na tahu Štěpán Benoni: Nejsem zdatný řidič, manželka je lepší!

Reklama

Na televizi Prima už dnes startuje nový komediální seriál Tátové na tahu. Na mateřské tady zůstávají chlapi a jejich manželky místo starostí o děti a domácnost vydělávají peníze. Je po prázdninách, před školní budovou není po dvou měsících ani hnutí a okolní ulice jsou ucpané parkujícími auty. Do toho se ale na cestu vydá i autobus. V tu chvíli nastává čas na hrdinské kousky, o které se postaral Štěpán Benoni jako Jakub Beran. Autobus totiž unesli malí prckové!

 

 

„Nejsem zdatný řidič a měl jsem strach z téhle scény, ale nakonec jsem to měl jednoduché – jezdil jsem na kruháči. Nikdo se nezranil, já nikoho nezranil, dopadlo to dobře,“ oddychl si herec po natáčení, a dokonce statečně přiznává, že jeho manželka je lepší řidič než on. „Ona je výborná řidička, a když řídím já, tak jsem rád, když je vedle mne a radí mi.“ Tomu říkáme chlapské přiznání!

 

Naopak velkou radost při natáčení této scény zažívali malí hrdinové, kteří dostali jedinečnou příležitost se vyřádit. Autobus se naložil na velkou plošinu, ta se zapřáhla za auto a mohl se točit únos malých ďáblíků. A když natáčení scény, která se točila čtyřikrát a pod dohledem kaskadérů, skončilo, entuziasmus malých herců nevyprchal, naopak. O svém budoucím povolání měli kluci pro tu chvíli jasno – nějaký čas budou snít o kariéře řidiče autobusu.

 

Vtipný příběh o čtyřech moderních rodinách, kde si domácnost a výchovu dětí vzali na starost muži, budou diváci vídat každou neděli ve 20.15 na televizi Prima.

Foto FTV Prima

Komentáře