Interiérové produkty Thé Narghilé od Nicolaï provoní konec zimy

Reklama

Francouzský parfémový dům Nicolaï přichází s interiérovou novinkou, která provoní končící zimu. Dostala název Thé Narghilé a evokuje vřelou atmosféru zimního odpoledne. Přenese vás do útulné, dřevem obložené knihovny obklopené anglickým koženým nábytkem, posadí vás před krb s šálkem čaje a dobrou knihou. Obklopí vás kouřově dřevitá vůně spojená s guajakovým dřevem, maté absolute a větvičníkem, lehce okořeněná hřebíčkovou esencí.

Kolekce obsahuje vonnou svíčku z nejkvalitnějších ingrediencí, která vydrží hořet až 50 hodin, vonný difuzér s přírodními ratanovými stébly  a interiérovou vůni, která se dá použít do jakékoliv místnosti, šatny, auta nebo třeba cestovního zavazadla.

 

 

 

O Nicolaï

 

Vše začalo roku 1957, kdy se Patricia de Nicolaï narodila do rodiny Guerlain. Po absolvování International Institute for Perfume, Cosmetics and Food Aromatics ve Versailles se naplno pustila do práce ve vysněném oboru. V roce 1989 se spolu s manželem rozhodli podniknout odvážný krok – založit společnost Nicolaï Parfumeur-Createur a otevřít první obchod značky. O rok později Patricia jako jedna z prvních vytvořila interiérovou vůni té nejvyšší kvality, ikonický Maharadjah. Následovaly jedinečné parfémy jako Eau d’Été či Sacrebleu.  Zlomovým se stal rok 1998, kdy byl otevřen první zahraniční obchod značky v Londýně ve čtvrti Chelsea. Patricii se dostalo významného uznání – „Chevalier in France’s Legion of Honour“ a byla oceněna jako parfumérka, která dokázala vybudovat svou vlastní značku. Navíc byla jmenována do čela „Osmothéque perfume museum“ a stala se opravdovým pojmem v parfumérském průmyslu.

Po uvedení dalších úspěšných vůní a otevření nových obchodů s logem Nicolaï se do vedení značky postavil Axel de Nicolaï, druhý syn Patricie. Značka Nicolaï tím zároveň oslavila 25. výročí svého vzniku. Nyní má značka své neotřesitelné místo v parfumérském světě. Její portfolio zahrnuje nejen ty nejkvalitnější parfémy, ale také interiérové vůně a řadu produktů do koupele a péče o tělo.

 

Cena jednotlivých produktů:

 

Interiérová vonná svíčka Thé Narghilé od Nicolaï (190 g), cena 1 270 Kč, www.myskino.cz

Vonný difuzér Thé Narghilé od Nicolaï (250 ml), cena 1 400 Kč, www.myskino.cz

Náplň do difuzéru Thé Narghilé od Nicolaï (500ml), cena 1 710 Kč, www.myskino.cz

Interiérová vůně Thé Narghilé od Nicolaï (100 ml), cena 1 270 Kč, www.myskino.cz

 

Veškeré produkty jsou k dostání v butiku Myskino nebo online na www.myskino.cz.

 

MYSKINO, známý concept store zaměřený na výjimečnou i přírodní kosmetiku a niche parfémy, najdete v centru Prahy, na Vinohradské třídě 24.

 

Kontakty

Myskino butik: Vinohradská 24, Praha 2

www.myskino.cz

www.facebook.com/myskino

www.instagram.com/myskino.cz

 

Komentáře