Jaký vybrat niche parfém do interiéru? Máme pro vás tipy…

Reklama

Zimní období, dlouhé večery a nadcházející čas Vánoc přímo vybízejí k zútulňování interiérů, k vytváření hřejivé atmosféry a k obměně interiérových vůní. Na scénu vstupují kořeněné a sladké vůně připomínající čerstvě napečené cukroví. Prim hraje vanilka – jakožto čistá přírodní esence má pozitivní účinek na nervový systém a tedy i na naši psychiku. Dokáže zklidnit, ukonejšit, napomáhá ve stresových situacích a navozuje kvalitní spánek.

Vůně nás provázejí celý život, dokáží změnit naše nálady i dotvořit atmosféru každé slavnostní příležitosti, ale i pokoje či pracovny. Francouzská značka niche parfémů Nicolaï, špička parfumérského řemesla, ve svém sortimentu nabízí řadu interiérových designových svíček, difuzérů a pokojových vůní. Filosofie přitom zůstává stejná: Raw ingredience nejvyšší kvality jsou zásadní. Vybírány jsou jen ty nejlepší přírodní složky, což zaručuje neotřelé a sofistikované parfémové kompozice.

Interiérová vonná svíčka Nicolaï Maharadjah

Maharadjah je rafinovanou kombinací levandule a santalového dřeva, obohacenou o vůni pačuli a vanilky. Maharadjah od značky Nicolaï je nepostradatelným doplňkem vašeho domova.

K dostání na www.myskino.cz za 1 160 Kč.

Vonný difuzér Nicolaï Maharadjah

Tato interiérová vůně od značky Nicolaï je nezbytným moderním doplňkem vašeho domova. Pomocí přírodních ratanových stébel dochází k jemnému uvolňování vůně do prostoru a navození příjemné atmosféry. Maharadjah je rafinovanou kombinací levandule a santalového dřeva, obohacenou o vůni pačuli a vanilky. 

K dostání na www.myskino.cz za 1 320 Kč.

Interiérová vůně Nicolaï Maharadjah

Maharadjah je rafinovanou kombinací levandule a santalového dřeva, obohacenou o vůni pačuli a vanilky. Tato interiérová vůně od značky Nicolaï je ideálním doplňkem vašeho domova.

K dostání na www.myskino.cz za 1 160 Kč.

Hodnoty Nicolaï

Nicolaï Parfumeur-Createur patří k ceněným parfémářským značkám s bohatou historií, která má ve světě velké množství příznivců a těší se úspěchu nejen ve své domovské Francii. Nicméně když značku Nicolaï v roce 1989 Patricia de Nicolaï a její manžel Jean-Louis Michau zakládali, šlo o velice odvážný krok. Parfumérský průmysl se vyvíjel a vytváření parfémů bylo do té doby výhradně doménou mužů…

Nicolaï propojuje celý proces mezi vytvořením parfému a jeho výrobou, od nákupu raw ingrediencí až po prodej ve vlastních obchodech Nicolaï. A právě raw ingredience nejvyšší kvality jsou pro Patricii dodnes zásadní. Základem jsou vždy jen ty nejlepší přírodní složky, jako například indonéské pačuli nebo esence z turecké růže. Výroba Nicolaï: 100 % French!

Celý sortiment Nicolaï najdete exkluzivně na www.myskino.cz

Komentáře