Krásná, a ještě krásnější s novou estetickou klinikou Estetik Care v Praze

Reklama

Zrcadlo, zrcadlo řekni, kdo je na světě nejkrásnější? Odpověď zní jasně. Vy! A pokud tomu ještě sama nevěříte a brání vám v tom nějaké jemné nedokonalosti nebo touhy po drobném vylepšení, navštivte novou estetickou kliniku Estetik Care, kde vše jednou pro vždy vyřešíte a konečně si budete moci užívat vaší plnou krásu a sebevědomí! Každá z nás to určitě moc dobře zná. Detaily, které ostatní ani vidět nemusí, ale vás trápí. Rozlučte se s nimi, teď hned!

Od svého otevření kliniku navštívilo již stovky nadmíru spokojených klientů a klientek, a to díky paní doktorce Alině Bokoch, která je ve svém oboru naprosto vynikající a věřte, že pokud jste doteď váhala nebo měla obavy, tak právě s ní na vše rychle zapomenete. Paní doktorka svou práci miluje a klade důraz hlavně na vaši individualitu a jedinečnost. Dost bylo podobných si krásek. Nyní jste na scéně vy a vaše osobitost v celé své kráse. Paní doktorka společně s vámi po důkladné konzultaci vystaví na obdiv světu všechny vaše přednosti a zamaskuje drobné nedokonalosti. U každé z vás jemnými detaily podtrhne jen to, co vám bylo již od přírody naděleno.

Dr. Alina Bokoch se estetické dermatologii věnuje již sedm let. Ve své praxi bojuje s plynoucím časem, který si speciálně v dnešní uspěchané době, ať chceme nebo nechceme, vybírá svou daň.         „Estetická dermatologie je taková moderní alchymie, díky které si můžete dovolit pohádkový luxus a jít proti proudu času, zbavit se drobných nedokonalostí, doladit vaši krásu do posledního detailu, zastavit vypadávání vlasů, zhubnout nebo se jednou pro vždy zbavit pocení. Je opravdu mnoho možností, se kterými Vám u nás v Estetik můžeme poradit a pomoci,“ říká Alina Bokoch.

V Estetik Care se dostanete do rukou těch největších profesionálů, kteří svou práci dělají s nejvyšším možným nasazením a znalostmi. Kliniku založil finalista Muže roku 2020 Alexandr Kozák, nachází se v luxusním centru Visionary v Holešovicích a nabízí mnoho procedur, jako jsou například výplně vrásek, konturace kyselinou hyaluronovou, niťový lifting, foxy eyes, injekční lipolýzu, mezoterapii, odstranění pocení, při vypadávání vlasů a v neposlední řadě i derma kosmetiku. Pokud jste doposud sbírala odvahu na změny, tak už dále neváhejte, objednejte se na vstupní konzultaci, kde vše důkladně probrat s úžasnou paní doktorkou a společně vyberete tu nejvhodnější variantu právě pro vás.

Více informací na www.estetikcare.cz

Instagram: estetik_care_clinic

Facebook: Estetik Care Clinic

Komentáře