Má už 7 let! Stezka korunami stromů slaví, vystoupí Martin Maxa i youtuberka Mína

Reklama

Youtuberka a muserka Mína, zpěvák Martin Maxa nebo kejklíř Půpa oslaví spolu s návštěvníky sedmé narozeniny Stezky korunami stromů Lipno. „V sobotu 20. července 2019 je pro všechny návštěvníky a hlavně rodiny s dětmi připravena celodenní narozeninová oslava,“ upozorňuje Vojen Smíšek. „Program je pečlivě připraven pro děti a jejich rodiče. Jedním z vrcholů oslav bude krájení dortu youtuberkou Mínou, a to přesně v 13:30 hodin. Následovat bude vystoupení Martina Maxy,“ láká na Lipno Vojen Smíšek. Lipenská Stezka korunami stromů byla otevřena jako první v ČR. Dřevěný chodník měří 675 metrů a vine se až na vrchol 40metrové vyhlídkové věže. Díky bezbariérovosti se Stezka korunami stromů Lipno stala oblíbeným výletním cílem pro všechny věkové skupiny.

„Mína je jedna z nejpopulárnějších českých youtuberek a řadí se do skupiny tzv. muserů. Sledovanost jejích videoklipů na Youtube je v milionech zhlédnutí, např. její klip Basic Boy se stal nejsledovanějším klipem roku 2018. Mína má také obrovskou základu na Instagramu a sociální síti Tik Tok,“ upřesňuje Vojen Smíšek, mluvčí Lipna.

Martin Maxa naopak potěší spíše maminky. Na Lipně zazpívá své nejznámější hity, jako jsou C´est la vie, Ráno v ulicích, Zimostráz a další.

Tip: Třetí sobota v červenci je na Lipně ve znamení oslav. Stezka korunami stromů Lipno totiž slaví své sedmé narozeniny. Během našlapaného program zazpívá např. Martin Maxa nebo youtuberka a muserka Mína, kterou milují hlavně holčičky. Vynechat byste neměli ani rodinný zábavný park Království lesa. Sezóna na Lipně prý nikdy nekončí a pro Stezku to platí dvojnásobně. Navštívit ji totiž lze během celého roku!

Komentáře