Martina Sáblíková změnila image. Poznáte ji jako dlouhovlásku?

Reklama

Královna českého sportu a naše nejúspěšnější rychlobruslařka Martina Sáblíková spojila své síly s americkou značkou Under Armour a zařadila se tak po bok dalších světových sportovců jako je plavec Michael Phelps, boxer Anthony Joshua či lyžařka Lindsey Vonn. Při příležitosti této nové spolupráce vznikly nové fotografie Sáblíkové, ve kterých působí velmi smyslně, a to i díky své nové image v podobě dlouhých vlasů.

Focení probíhalo v prostorách Xplore Fitness, kde se Martina potkala s hudebníkema příležitostným boxerem, Marpem. „Focení bylo skvělé. I když je Martina profesionál v úplně jiném oboru, focení jí bylo vlastní, atmosféra byla úplně parádní a myslím, že vznikly krásné sportovní fotografie,“ uvedl Ondřej Pýcha, autor fotografií.

„Vybavení Under Armour už nějakou dobu používám a musím říct, že jsem já i celý náš tým jsme z něj nadšeni. Perfektně padne a jsou to opravdu hezké kousky. Cítím se v nich pohodlně a hezky, což je doufám vidět,“ dodala královna českého sportu při příležitosti představení nové kolekce, kde si Martina poprvé vyzkoušela i box na vlastní kůži.

 

Na spolupráci Martiny a Nowis Teamu se značka Under Armour dohodla až do olympiády 2022 v Pekingu. „Jsem nesmírně rád, že jsme se stali partnery nejlepší české i světové rychlobruslařky Martiny Sáblíkové a jsem přesvědčen, že technologie Under Armour pomůže Martině i dalším členům týmu k co nejkvalitnějšímu tréninku, který pak zúročí při závodech. Pevně věřím, že se tak společně můžeme těšit na mnoho dalších zlatých úspěchů,“ dodal Pavel Hynek, Country Manager BMMCR, s.r.o., výhradního distributora značky Under Armour v České a Slovenské republice.

Komentáře