Nalaďte se na voňavé jaro

Reklama

Zkuste se zhluboka nadechnout, nechte se unášet květinovými vůněmi a vneste do svého života trochu té jarní nálady. Podle kalendáře už je jaro v plném proudu, tak je na čase vyměnit těžké vůně, za vůně lehké a svěží. Na jaře nestřídáme jen vůně, ale také měníme naši kosmetiku. Lehké krémy nahrazují ty hutné a červené rtěnky mizí zpět do šuplíků a objevují se růžové. Proto vám přinášíme několik tipů, jak se dostat do jarní pohody.

Interiérový parfém Plná květin, Jagaia, 50 ml

Cena: 750 Kč (jannami.cz)

Jak už samotný název tohoto parfému napovídá, jeho vůně potěší hlavně ženy. A speciálně ty, pro něž jsou květinové vůně radostí a něčím, co je nabíjí energií. Tato ženská, pronikavá, jasná vůně geránia s vrchním akcentem svěžího bergamotu, doplněná o teplou vůni čajové růže, zemitého růžového dřeva a vavřínu, dodává chybějící energii po dlouhých zimních měsících.

Parfém FEMME 01, Jagaia, 5ml

Cena: 850 Kč (jannami.cz)

Tento přírodní luxusní ženský parfém v sobě snoubí Ylang Ylang, levanduli a citronovou trávu. Je to velice smyslná vůně, trochu chladná, hluboce opojná, která povzbuzuje a nastoluje rovnováhu a duševní pohodu. Na rozdíl od klasických parfému neobsahuje žádné syntetické náhražky vůní a díky praktickému roll-onu, ho můžete dle potřeby osvěžit.

Aromaterapická mlha s krystaly – Raduj se, Alma, 30 ml

Cena: 350 Kč (jannami.cz)

Potřebujete se naladit na příjemnou jarní atmosféru, zklidnit mysl a zrelaxovat tělo?  Tato poslední novinka od brněnské značky Alma vám dozajista zvedne náladu a hodí vás do pohody. Kořeněná, lehce ovocná vůně nejen, že zlepšuje náladu, ale povzbuzuje imunitu a koncentraci. Můžete také aplikovat na polštář, gauč, pyžamo či roušku.

Jemný šlehaný krém – Divoký Ylang, Alma, 60 ml

Cena: 360 Kč (jannami.cz)

Divoký Ylang spolu s vůní grapefruitu slouží k harmonizaci a relaxaci organismu. Jemně šlehaný krém na tělo i obličej je vhodný pro mladistvou pokožku se sklony k akné. Obsažená kombinace másel, olejů a esencí pomáhá redukovat vznik nevzhledného akné. Geránium pomáhá také stabilizovat hormonální nerovnováhu, která se často se vznikem akné pojí.

 

Parfém – Smyslný, Dulcia, 10 ml

Cena: 490 Kč (jannami.cz)

Smyslná je přírodní olejový parfém, ve kterém se spojuje jemnost a čerstvost bergamotu, smyslnost levandule, delikátnost vanilky a vášnivý ylang-ylang. Srdce parfému je doplněné euforickou šalvějí a růžového dřeva. Parfém, který dokáže probudit smysly, uvolňuje a přináší pocit štěstí a radosti do prvních jarní

Komentáře