Péče o citlivou pokožku

Reklama

Máte suchou a citlivou pokožku? Obzvlášť v zimě vás mohou trápit nepříjemné pocity doprovázené zarudnutím nebo loupáním kůže. Zároveň ale musíte pečlivě vybírat, čím se namažete, protože některá kosmetika tyto projevy ještě zhorší. Nejste v tom ale sami.

Podle průzkumů bojuje s citlivou pokožkou až 1/3 dospělé populace. Na trhu si dnes tedy můžete vybrat ze široké nabídky produktů, které se zaměřují přímo na péči o citlivou a suchou kůži. Vyzkoušejte některý z našich tipů a dopřejte své pokožce péči, kterou si zaslouží.

Astrid Aqua Biotic Denní a noční krém pro suchou a citlivou pleť je vaším každodenním spojencem pro její 24h hydrataci. Obsahuje navíc pivoňkovou vodu, známou pro své zjemňující a protizánětlivé vlastnosti, díky kterým pomáhá pleť chránit před nadměrným vysušováním a poskytuje jí tak dokonalý komfort a nádhernou vůni. Prebiotické aktivní složky vyrovnávají tón pleti a zanechávají ji mladistvě zářivou.

Cena: 99,90 Kč/50 ml

Indulona měsíčková

Krémy na ruce Indulona mají unikátní složení, které poskytuje Vaší pokožce všestrannou péči. Regeneračně – hydratační krém se zvláčňujícím efektem pro normální a citlivou pokožku obohacený výtažkem z měsíčku lékařského a glycerinem pokožku zvláčňuje, zjemňuje a vyhlazuje.

Cena 49,90 Kč/85 ml

SKIN MOISTURE Hydratační a pleťový krém pro suchou a citlivou pleť

SKIN MOISTURE Hydratační pleťový krém pro suchou a citlivou pleť s 87 % surovin přírodního původu poskytuje vaší pleti účinnou, dlouhotrvající hydrataci a zanechává ji hladkou a hedvábně jemnou. Jeho inovativní gelově-krémové složení, které na vaši pleť působí jako dotek jemných kapiček vody, obsahuje 100% přírodní šafrán, který pomáhá uchovat přirozenou hladinu vlhkosti ve vaší pokožce. Obsažená prebiotika pomáhají v pleti udržet rovnováhu kožního mikrobiomu a podporují její zdravý vzhled. Komplexní hydratační systém HYDRO NUTRIENT, který spojuje čistotu přírodních surovin se silou vědy, udržuje v pleti hydrataci a zároveň uchovává její hladký vzhled a komfort až na 24 hodin

Cena 99,90 Kč/50 ml

Micelární voda pro suchou a citlivou pleť

  • 96% přírodních ingrediencí
  • pro suchou a citlivou pleť
  • s prebiotiky a 100 % přírodním šafránem
  • zmírnění alergických reakcí
  • cestovní balení

bioten micelární voda je speciálně navržena pro suchou a citlivou pleť s obsahem prebiotik a 100 % přírodním šafránem. Micelární voda účinně odličuje obličej, oči i rty a pomáhá také ke zmírnění alergických reakcí.

Cena: 69,90 Kč/100 ml

<!– Composite

Komentáře