Pražské I´M FIT wellness fitness se rozrostlo a má teď další pobočku v Liberci.

Reklama

Cvičení a wellness se u nás stává stále větším trendem. Zvláště po dlouhé koronavirové pauze je o kvalitní fitness a wellness centra ještě silnější zájem. Dobře si zacvičit, udělat něco pro své tělo a navíc si pak dopřát relax v sauně nebo páře je snem snad každého milovníka sportu a pohybu.

V České republice tento komfort, nabízí  I´M FIT wellness fitness, které svým návštěvníkům dopřeje trénink i relax pod jednou střechou. Navíc se pražské I´M FIT wellness fitness rozrostlo a má teď navíc další pobočku a to právě v Liberci.

Na nové liberecké, designově vymazlené  studio jsme se zeptali jeho manažerky Mgr. Petry Macáškové  a ikony pražského I´M FIT f wellness fitness Jindřicha Čandy.

 

Čím se klub liší od ostatních klubů v Liberci či okolí?

Jsme jediný klub v Liberci, který má fitness i wellness pod jednou střechou s neomezeným vstupem. Nabízíme tak našim klientům  zázemí jak pro trénink, tak pro následnou rekonvalescenci.

Jaký je rozdíl mezi regionálními klienty a např. pražskými?

Jiný kraj, jiný mrav. Nemáme tady tolik velkých firem, které jsou ochotné poskytnout  svým zaměstnancům vstupy, a klubové karty jako třeba v pražském I´M FIT f wellness fitness. V zahraničí je toto již téměř standard. A to je asi ten největší rozdíl.

Jak odhadujete vývoj ve Vašem oboru v regionu?

Vývoj je i přes pandemii stoupající a pozitivní. Lidi se chtějí hýbat a shodit „covidová“ kila 😊 Končí nám prázdniny a začíná, snad už, návrat do normálního života a to je spojené i s pravidelným pohybem a hlavně regenerací, což u nás mohou využít najednou a za jednu cenu.

A proč právě v Liberci?

Zájem o kvalitní servis v rámci wellness a fitness roste.  U nás v I´M FIT, nikdy nebyl cíl mít síť “masových anonymních“ poboček, ale nabídnout jedinečnou atmosféru, kdy se u nás klienti mohou cítit jako lidé, nikoli jako anonymní platiči členství. Zároveň si každý klient mohl najít naši vlastnickou strukturu, založenou na konkrétních osobách a českých kořenech, nikoli zahraniční investoři. Tím je i filozofie vrátit investice zpět do klubu a ne  odsávat peníze pryč. A po mnoha nabídkách v Praze jsme získali jedinečnou možnost naopak změnit region – odpovídá Jindřich Čanda, kouč a ikona pražského klubu.

 

A na co se mohou liberečtí návštěvníci těšit?

„V Liberci čeká sportovce stejně jako v Praze velký prosklený prostor se spoustou strojů a originálně pojatou funkční zónou. Návštěvníci se také mohou těšit na aerobní sál a samozřejmě luxusní wellness se saunami a párou.

 

Komentáře