První značka, která prodává špičková vína v balení Bag-in-Box, to je BiBoViNo

Reklama

BiBoViNo je první značka, která se exkluzivně věnuje prodeji špičkových vín v balení Bag-in-Box™. Svým klientům nabízíme exkluzivní kolekce vín vybraných přední osobností oboru v souladu s podmínkami přirozeného pěstování a jedinečnosti odrůdy.

S respektem k tradici využívá výhod současných technologií a pokroku, které jí umožňují ještě dále posouvat kvalitu a požitek ze špičkové produkce francouzských vín. Slovy velké osobnosti umění, je její vkus jednoduchý – spokojí se pouze s tím nejlepším.

Proč kupovat vína v boxu

Je to skutečný pokrok!
BiBoViNo představuje skutečný průlom na trhu s vínem díky plnému využití potenciálu obalové technologie Bag-in-Box™ a staví na něm i svou vizi o dokonalém produktu, který vyhovuje nejen spotřebiteli, ale také požadavkům moderní doby.

Lepší ochrana, delší výdrž
BiB umožňuje dokonalé podmínky pro uchovávání vína odpovídající parametrům skladování ve sklepích, a to díky vakuovému principu a zamezení přístupu světla.  Organoleptické vlastnosti vína tak zůstávají beze změny až po dobu 1 měsíce po otevření. Zároveň bez rizika znehodnocení díky krokové zátce.

Snadná manipulace a skladování
BiB nabízí nejen snadné skladování, ale i transport. Balení o rozměrech pouhých 17 x 10 x 21 cm, objemem až 3 litry a vahou 3,2 kilogramů odpovídá 4 standardním láhvím.

Větší flexibilita
Díky snadnému otevírání a zavírání BiB již nebudete potřebovat vývrtku. Spotřebujete vždy jen takové množství, které odpovídá Vaší aktuální potřebě či chuti.

Pořizovací cena nižší až o 30 %
BiB elegantně odstraňuje jinak nutné náklady spojené s plněním lahví, které běžně představují až čtvrtinu koncové ceny vína. Pořizovací cena produktu s identickou, ne-li lepší, kvalitou je tak o 25 – 30 % nižší.

Ekologicky šetrné řešení
BiB balení díky svým parametrům představuje nižší náklady na přepravu, nižší objem obalu a navíc ve srovnání se sklem i snazší recyklaci.

Více informací najdete na www.bibovino.cz

Komentáře