Udělejte si doma Japonsko! Stačí k tomu nádobí od japonských mistrů

Až z Japonska se k nám lodí vozí tradiční a generacemi prověřená keramika Made in Japan, kterou si oblíbily vyhlášené české restaurace a kterou můžete mít i vy doma. Kvalitní nádobí od japonských mistrů hrnčířů s designem inspirovaným japonskou přírodou najdete na www.chefshop.cz, nebo si ho můžete osobně prohlédnout a koupit v prodejně Chefshop v holešovické tržnici.

Made in Japan je australská značka tradiční keramiky z malých rodinných podniků na ostrově Honšú v Japonsku. Zakládá si na osobním kontaktu a léty budovaných vztazích přímo s lokálními výrobci. Obejde se bez dalších prostředníků, a díky tomu může nabízet prvotřídní kvalitu za nejlepší možnou cenu. V roce 2016 značku do Prahy přivezl Chefshop, který je dosud jediným distributorem této keramiky v Evropě a můžete ji koupit exkluzivně jen na www.chefshop.cz nebo v prodejně Chefshopu v holešovické tržnici.

Podobně jako mistři sushi i hrnčíři se v Japonsku řemeslo učí dlouhá desetiletí a umění si předávají z generace na generaci. Tak vznikají kvalitní talíře, misky, hrnečky, tácy či sety na saké a na sushi v nadčasovém designu inspirovaném japonskou přírodou, který sluší asijským pokrmům stejně jako dalším světovým kuchyním včetně té české. Nádobí Made in Japan je trvanlivé a vhodné do mikrovlnky a myčky na nádobí.

Kvalita a krása Made in Japan si získaly důvěru nejen domácností. Z talířů a misek této značky si dopřávají jídlo hosté vyhlášených pražských restaurací SaSaZu nebo Buddha Bar. Oblíbila si je také olomoucká restaurace Entrée, karlínská Eska ze stáje Ambiente nebo vinohradské Momoichi bistro. A i vy si můžete vybrat z mnoha kolekcí přesně tu, která bude nejvíc slušet vašemu stolu.

Komentáře