Výhodná sada pro EKO praní – „Zvládnu to já, zvládneš to ty, zvládne to příroda“.

Reklama

Výhodná sada pro kompletní EKO praní od TIERRA VERDE představuje nejjednodušší způsob, jak si doma prakticky vyzkoušet, že ekologické praní není složité.  V sadě je vše potřebné k praní bílého a barevného prádla v pračce nebo v ruce a aby bylo objevování moderního EKO praní ještě lákavější, sada obsahuje 6 produktů za cenu 2. Produkty prací sady na sebe svými účinky promyšleně navazují. Stačí si osvojit pár základních principů a z hlediska účinku zákazník nepozná rozdíl oproti běžným pracím prostředkům. Jediný, kdo rozdíl pozná – a velký – je příroda a lidské zdraví.

Postup je velmi jednoduchý a obsahuje jen 3 základní kroky: odstranění skvrn (je-li to nutné), praní, máchání. Před prvním praním se jednorázově vyhodnotí tvrdost vody. Pokud je voda tvrdší, přidává se ve fázi praní trochu změkčovače, který výrazně zlepšuje výsledný efekt.  Navíc ekonomicky snižuje spotřebu pracího prostředku a omezuje usazování sraženin v textilu (zaprání, šednutí prádla) a v pračce.

Sada může být ideální výzvou pro všechny mírně nedůvěřivé i již přesvědčené ekology. Systém EKO praní od TIERRA VERDE může být skvělé řešení i pro domácnosti, kde žijí malé děti a lidé s alergiemi, ekzémy nebo astmatem.

Sada pro kompletní EKO praní obsahuje:

  • PUER – Bělicí prášek a odstraňovač skvrn na bázi kyslíku (250 g)

Univerzální prostředek pro praní bílého a světlého prádla, rozjasňuje zašlé bílé barvy, odstraňuje organické skvrny (jídlo, víno, tráva, hlína, inkoust) ze stálobarevného prádla.

  • Žlučové mýdlo na skvrny (vzorek) neboli Žlučák

Bezkonkurenční přeborník na likvidaci skvrn všeho druhu (mastnota, krev, inkoust, hlína, tráva, červené víno, ovocné a zeleninové šťávy, pot na límečcích a manžetách košil).

  • Prací gel z mýdlových ořechů s levandulovou silicí (1 l)

Koncentrovaný prací gel na bázi mýdlových ořechů v bio kvalitě s příjemnou vůní levandule je klíčovým produktem celého systému EKO praní TIERRA VERDE. Skvělá volba pro všechny alergiky, ekzematiky a osoby s citlivou pokožkou.

  • Máchadlo prádla s levandulovou silicí (1 l)

Výrazně zvyšuje kvalitu výsledku praní, neutralizuje prací lázeň a zabraňuje usazování zbytků pracích prostředků v textilních vláknech. Prádlo tak nezešedne a vláknům se vrací jejich přirozené vlastnosti i vzhled.

  • Změkčovač vody (250 g)

Výrazně zlepšuje výsledky praní v tvrdé vodě.

 

  • Testovací pásek na určení tvrdosti vody (1 kus)

Vyhodnotí tvrdost vody, slouží jako vodítko pro dávkování změkčovače.

TIERRA VERDE je na českém trhu průkopníkem v bezobalové drogerii. Od roku 2017 rozvíjí v České republice a na Slovensku koncept bezobalových stáčíren eko drogerie a eko kosmetiky.

Více informací na www.tierraverde.cz

Cena produktu Sada pro kompletní EKO praní: 329,- Kč

 

Komentáře