Chuťovky na vánoční stůl

Reklama

Provoňte si domov…. Během vánočních svátků chceme sobě i svým nejbližším dopřát jen to nejlepší. Dopředu hledáme nové recepty na pochutiny, kterými je pohostíme, přemýšlíme, jak co nejlépe sladit vánoční výzdobu a do nákupního košíku vkládáme i to, co si během roku odepíráme. Jsou přece Vánoce. A tak to má být! Pokud si chcete vytvořit nefalšovanou vánoční atmosféru, vyšperkujte svoje svátky k dokonalosti.

1. Čerstvá vánočka
Během roku nakládáme s volným časem šetrněji a namísto trávení dvou hodin přípravou domácí vánočky zajdeme do obchodu, kde si ji jednoduše koupíme. Na svátky však chceme mít všechno tip-top, a tak si najdeme ověřený recept a s vervou se do toho pustíme. Kromě toho, že bude vánočka doslova ozdobou štědrovečerního stolu, rozvoní během pečení celou domácnost.

2. Měkoučké perníky
Vánoce nám neevokují jen momenty, tradice a rodinná setkání za jedním stolem, ale i vůně. A jednu z těch nejtypičtějších mají medové perníky. Pokud si je tento rok napečete v dostatečném předstihu, akorát vám stihnou změknout a v den D budou dokonale křehké a chutné.

3. Poctivá chuť
Pravou vánoční atmosféru vytváří nejen to, co jíme, ale i to, co pijeme. Svým nejmilovanějším chceme dát výjimečné dobroty, které se mohou pyšnit nálepkou kvality. Přesně jako nová Pepsi s pravým cukrem. Věřte, že kvalitu poznáte s každým vypitým douškem. 

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“15038″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“318″}}]]

4. Domácí vaječný likér
Při předvánočním hledání inspirace na recepty, které přes svátky připravíte, určitě narazíte na tento sladký nápoj, který k Vánocům zkrátka patří. Pokud si ho připravíte doma, bude vám chutnat ještě víc. Kromě toho může být i milým „handmade“ dárečkem pro vaši rodinu, pokud ho naservírujete do pěkných lahviček.

5. Kapr ve vaně
Ačkoli je kapří maso chutné, málokomu plave kapr během roku doma ve vaně. Před Vánocemi máme ve zvyku obejít v obchodech mrazicí boxy s rybami a koupíme si živého. Kromě skvělé večeře, kterou si „vlastnoručně“ přichystáme, budeme mít i šupinky pod talíře, které nám přinesou po celý následující rok bohatství a štěstí.

Tip redakce:
Vánoce jsou i o nevyřčených slovech. A kdy jindy je říct, než právě o svátcích! A proč je neříct o něco pikantněji než jen tak obyčejně?! Proto pro všechny, kteří mají připravených pár hřejivých slov pro své blízké, přichází Pepsi s webovou stránkou www.pravachutvanoc.cz. Koukněte na web, zadejte do textového pole svoje přání i s časem zobrazení a zprávu jednoduše odešlete. Tohle přání se v uvedený čas objeví na velkoformátové LCD obrazovce, která je součástí speciálního vánočního stromečku od značky Pepsi v pražském nákupním centru Letňany. Pokud se nepoštěstí přání vidět na vlastní oči přímo v centu, tak ho můžete zkouknout prostřednictvím streamingu na uvedeném webu http://www.pravachutvanoc.cz A to nejdůležitější, nezapomeňte to říct adresátovi!

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“15041″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“183″}}]]

Komentáře