Nemáte vánoční dárek? Věnujte poukaz na zážitek, třeba masáž s wellnessem v ZEN SPA!

Ještě stále nemáte jasno co za dárky k Vánocům? Nebaví vás stát fronty v obchodech a mačkat se v davech lidí na dárky, které stejně nepotřebujeme? Vše zařídíte po internetu a v klidu domova. Věnujte poukaz na zážitek, třeba masáž s wellnessem v ZEN SPA!

Stres, bolest zad, únava a velké napětí celého těla, jsou v dnešní době součástí vánočního shonu. Změňte to, a dopřejte si nejen Vánoce, ale i celý nový rok plný klidu a relaxace. ZEN SPA, exkluzivní thajské lázně, oáza klidu a harmonie, uvolnění těla a mysli, nabízí široký výběr thajských i relaxačních masáží. Od okamžiku, kdy vkročíte do ZEN SPA, probudí jeho jedinečné prostředí, vůně bylinek, aromatických olejů, všechny vaše smysly. Použití hřejivých barev, konejšivého osvětlení a designérského nábytku, vyvolává pocit příjemné relaxace. Skutečný ráj, kde zapomenete na čas i vy. Dopřejte sobě i svým blízkým tu nejpříjemnější relaxaci.

Veškerý náš terapeutický personál má odpovídající osvědčení i znalosti anatomie, aromaterapie a masážních technik získané studiem prestižních thajských školách v Bangoku a v Chiang Mai. Léčebné procedury ZEN SPA zmírňují napětí a současně uvolňují celé tělo. ZEN SPA je útočištěm překypujícím klidem i smysly, kolébkou umění přírodní léčby.

Více informací a rezervace:

ZEN SPA VE FORM FACTORY

OC Nový Smíchov, 2. patro
Plzeňská 233/8
Praha 5 – Smíchov 150 00

OTEVÍRACÍ DOBA:

Po – Pá   10:00–22:00
So – Ne10:00-21:00

tel: +420 608 549 949 
info@zenspa.cz

Komentáře