Kniha O ŽIVOTĚ A SMRTI: Louise L. Hay

Smrt. Dotkla se její duše, dotkla se jejího těla. Zemřela před pár dny, 30. srpna ve svých 90-ti letech. Můj velký vzor, má velká učitelka, spisovatelka a léčitelka, odbornice na lidskou duši Louise L. Hay. Jsem přesvědčena o tom, že každá žena, která toužila po uzdravení sebe sama, se ve svém životě setkala, s knihou MILUJ SVŮJ ŽIVOT. Možná ji každá nečetla, ale věřím, že ke každé ženě, která potřebovala kdy uzdravit, se dostala informace o tom, že tato kniha existuje.

Na „náhody“ už nevěřím dávno. Vím, že v životě nás propojuje neuvěřitelná, inteligentní, spirituální síla a do života nám vchází naprosto vše, přesně tak, jak jsme si sami vyžádali. Přináší důsledky všeho, co jsme svými myšlenkami, slovy i skutky vytvořili. Proto vím, že ne náhodou, jsem si tuto knihu vezla s sebou na letošní letní dovolenou. Tu jsem trávila v pohostinném Bulharsku, kde jsem ukryta pod slunečníkem před celým světem, hltala každé slovo, každou jedinou větu. Každé slovo i věta v této knize, nás totiž učí. Krásným, přirozeným a jednoduchým způsobem milovat sami sebe.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“25743″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“395″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Když jsem se o smrti této jedinečné ženy dozvěděla, pocítila jsem úžasný pocit blaženosti, že zemřela v tak vysokém věku, tak krásnou smrtí, jako je smrt v klidném spánku. Ona si to zasloužila. Nikdy se netajila tím, že na své cestě životem udělala mnoho chyb a přešlapů, učila nás, že člověk je dokonalý právě ve své nedokonalosti a že naše přirozenost a jedinečnost nás má hřát a ne pálit.

Jsem si jistá tím, že její afirmace zůstanou věčné a že budou kolovat v krvi generací před námi, ale také po nás. Já se rozhodně budu spolupodílet na tom, aby její učení nikdy nezaniklo. Budu lidem připomínat všechno to, co jsem se od této ženy naučila. A říkám si, co by nám asi vzkázala, kdyby s námi mohla v tuhle chvíli mluvit?

Snad něco jako: „ŠIŘTE SVOJI LÁSKU, ODKRÝVEJTE JI A SDĚLUJTE JI, NEJEN SLOVEM, ALE TAKÉ MYŠLENKAMI, SKUTKY A BUĎTE PŘIPRAVENI ROZDÁVAT RADOST NA KAŽDÉM KROKU. PAK BUDE MÍT VÁŠ ŽIVOT OPRAVDOVÝ SMYSL.“ Bylo by to něco takového? Možná…

Děkuji svému osudu, že jsem se mohla dotknout esence této ženy. Že mi bylo dopřáno číst její knihy.

Děkuji.

Mějte krásný den. Lucie BD

Komentáře