Ethan Hunt vyrazil na další akci v Mission: Impossible – Fallout

Reklama

Česká kina nyní ovládne tajný agent Ethan Hunt, kterého již tradičně ztvárnil oblíbený herec Tom Cruise. Nové pokračovaní špionážní série Mission: Impossible nese podtitul Fallout a na jeho slavnostní premiéru v kině IMAX se přišla podívat i řada známých tváří.

Tomáš Verner s přítelkyní

Mission: Impossible – Fallout je prvním filmem cyklu, který se promítá ve formátu 3D, a tak se jeho slavnostní premiéra konala v pražském kině IMAX, kde si diváci vychutnali tento formát opravdu na maximum.

Novomanželé Košínovi

Obdivovat kaskadérské kousky nestárnoucího Toma Cruise přišel i přes své zranění nohy bývalý český krasobruslař Tomáš Verner v doprovodu své krásné přítelkyně Martiny.

Pavel Šporcl

O tom, že je kino ideální místo na rande ví své i novomanželé Košínovi, moderátorka Monika Leová Košínová stále září vedle svého „nového“ muže štěstím.

Vendula Pizingerová

V doprovodu svého manžela přišla na premiéru i usměvavá Vendula Pizingerová. Komička Iva Pazderková si také nenechala ujít nový příběh tajného agenta Ethana Hunta  a do kina si vyšla se svým přítelem.

Iva Pazderková

Zamilovaná herečka Bára Mottlová se nedávno vrátila z dovolené se svým novým partnerem, po minulém nevydařeném románku si tentokrát Bára dává na čas a totožnost svoji nové lásky úzkostlivě tají.

Bára Mottlová

Svým dětem zajištuje prázdninový program oblíbená herečka Lucie Benešová, na premiéru tedy vyrazila se svými ratolestmi.

Nový snímek ve 3D formátu si nejlépe vychutnáte na největším plátně v České republice,  v kině IMAX, multiplexy Cinema City nabízí i další formáty jak si užít film, dle svých preferencí. Akční podívanou na vlastní kůži zažijete v sále 4DX a dokonalý zvuk například ve speciálním sálu Dolby Atmos, to vše od 30. července 2018.

Zdroj: www.cinemacity.cz

Komentáře