Petr Horníček jako plážový frajírek

Pokud někdo z vás v posledních dnech zavítal k Máchovu jezeru či na ošlehanou pláž ve městě Hel, jehož jméno evokuje zaručené peklo, ale ve skutečnosti připomíná ráj, jistě nemohl odolat sexy obnaženým postavám, jež před všemi přítomnými předváděly neuvěřitelné artistické výkony. Partička pěti vypracovaných borců ve složení Petr Horníček, Lukáš Macháček, Matyáš Ramba, Vítězslav Ramba a Jindřich Panský ani přes prázdniny neodpočívala a vyrazila na pánskou jízdou pěkně potrápit svá svalnatá těla a při té příležitosti natočit i trailer k novému představení.

Pokud jste nebyli ve správný čas na správném místě a skutečné české Beach Boy(s) jste si nestihli v přímém přenosu vychutnat, budete mít příležitost v rámci již tradičního festivalu nového cirkusu a divadla na Letné. Pláž je krásné místo. Kdo by nechtěl na pláž? Pláž je písek, slunce, moře, sůl a hlavně vítr a vlny. Jenže co když vítr a vlny nejsou a vy jste surfař nebo kitař? Co pak s tím? Ležet? Nudit se? Opalovat se? A co zkusit něco dobrodružného? Něco nečekaného! Prostě skutečný zážitek!!!

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“10006″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“400″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Inscenace inspirovaná estetikou kalifornského retra s prvky nového cirkusu, které byste od tohoto souboru rozhodně nečekali. Premiéra se uskuteční již 19. 8. 2016 na festivalu Letní Letná!

„Cestu jsme si fakt užili, zajímavých situací bylo mnoho, naštěstí nejvíce těch zábavných. Co mě ale nejvíce překvapilo, bylo Polsko, konkrétně město Hel u Baltského moře, kde to vypadalo skoro, jako kdybychom byli někde v Karibiku,“ komentuje pracovní výlet Petr a všichni ostatní dodávají: „že nejdobrodružnější místo na zemi je opravdu pláž“.

Pokud se již teď nemůžete dočkat na pětici nažhavených mužských těl, budiž vám za dostiučinění alespoň malá ochutnávka v podobě fotografií.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“10007″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“400″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

O projektu: Petr a jeho dlouholetý kolega Zdeněk Moravec jsou jedni z mála gymnastů, kteří Českou republiku zastupují i v zahraničí v silové akrobacii. Téměř před dvěma lety k sobě přibrali další zajímavé chlapíky a nyní každý rok představují své unikátní a divácky velmi úspěšné projekty. Pro tento rok zvolili inscenaci inspirovanou estetikou kalifornského retra, která vypráví příběh pěti kamarádů, kteří se vydají na výlet k moři. Upoutávka k představení Beach Boy(s):

Nové představení skupiny Losers Cirque Company – Beach boy(s)

Námět a režie: Jiří Havelka
Choreografie: Linda Rančáková
Scéna: Dáda Němeček
Kostýmy: Lucie Červíková
Hudba: Igor Ochepovsky
Světla: Michal Bláha
Produkce: United Arts

Účinkují: Petr Horníček, Lukáš Macháček, Matyáš Ramba, Vítězslav Ramba, Jindřich Panský, Kristýna Pálešová

Komentáře