Anna Kadeřávková se rozloučila se seriálem Ulice, odletěla poznávat svět

Reklama

Odletem z Česka za poznáním světa se dnes se seriálem Ulice rozloučila Rozina Maléřová. Sbohem tak dala i její představitelka Anna Kadeřávková (22). Dnes poslala fanouškům i seriálové rodině dojemný vzkaz.

„Pravá rodina je jenom jedna, ale i ta uliční mi přirostla k srdci. Hanku Holišovou, která mi hraje maminku, Tomáše Dastlíka, který je v seriálu mým tátou, i Marka Salveta, mého brášku, mám a budu mít moc ráda,“ řekla půvabná herečka a prozradila, proč z oblíbeného seriálu po roce opět odchází. „Chtěla jsem se vrátit jen na rok a doba, na které jsme byli domluvení, vypršela. Je čas jít dál. Ale nikdy neříkej nikdy. Když jsem odcházela poprvé v roce 2017, neměla jsem v úmyslu se vrátit, a ejhle, stalo se,“ vysvětlila fanouškům v živém vysílání na Facebooku seriálu Ulice. A neskrývala dojetí. „Jsem dojatá, to jsem nečekala. Dneska se určitě na Ulici podívám,“ přiznala na závěr živého vysílání z Bratislavy, kde aktuálně žije se svým přítelem.

Rozina Maléřová se v dnešním díle seriálu Ulice dojemně rozloučila s rodinou a vyrazila se svým snoubencem Victorem (Jared Bailey) na dlouho plánovanou cestu po světě. A i když zatím netuší, jak dlouho bude chtít svět poznávat, jedno ví jistě, svatbu bude mít v Česku…

Jak se s Rozininým odjezdem rodina Maléřových vyrovná, uvidíte v příštích dílech seriálu Ulice, který TV Nova vysílá každý všední den v 18:25.

Foto TV Nova

Komentáře