Co jsou to PRALINKY? Nová zábavná show, při které se budete válet smíchy. Nastoupí Sandra Pogodová a Trojhlavá saň

Reklama

Když se řekne „pralinky“, snad každému se vybaví lahodná chuť čokolády. Jenomže toto slovo už má i jiný význam. A bude stejně dobrý, jako onen pamlsek. PRALINKY jsou novým pořadem, který bude vysílat TV Relax. A bude to pořádná legrace! Vystupovat v něm bude Sandra Pogodová a Trojhlavá saň (Linda Finková, Aneta Christovová a Vlaďka Pirichová. Koncept nového pořadu na dámské téma, kde nebude o zábavu a salvy smíchu nouze, představily v luxusní vinárně  WINE NOT?

Půjde oveselý pořad na dámská témata, na který by se měli dívat i muži, neboť, dle slov jeho protagonistek, je rozhodně důležité znát názory „nepřítele“. Na přítomných bylo znát, že se záměr dámám rozhodně daří. Mezi hosty jsme zahlédli například Petra Kutheila, Radima Flendera, Genny Ciatty, Hanku Křížkovou, Hanku Čížkovou, Jana Kopečného, Sámera Issu a po dlouhé době vyrazila i módní návrhářka, Dominika Sedláčková, která s sebou přivedla i své dva syny.

Protagonistkám to na akci velice slušelo a to díky spolupráci s kvalitními značkami. Dámy oblékla firma ULLA POPKEN z nové prodejny OC Letňany. Luxusní německá dekorativní kosmetika ARTDECO v rukách dvorní vizážistky Mirky Huděcové se postarala o make-up Trojhlavé saně a vlasy dámy svěřily do péče známé vizážistky a haistylistky Míše Pohádce.

O sladké potěšení se postarala švýcarská firma LINDT. Ta celý prostor vinárny vyzdobila svými pralinkami, které si hosté nakonec odnesli s sebou domu.

Premiérové díly pořadu Pralinky na TV Relax můžete vidět každou sobotu v 15.55 hod.

Foto Jaroslav Hauer

Komentáře