Dáma roku 2020 soutěž pro ženy nad 33 let, finále už ve čtvrtek

Reklama

Ve čtvrtek 12. března 2020 od 19 hodin se ve Vršovickém divadle MANA uskuteční finále druhého ročníku celostátní soutěže pro ženy nad 33 let – Dáma roku 2020.

  

I letos se mezi sebou utká 12 finalistek, které díky pořádající společnosti Stockholm Dream Production absolvovaly soustředění v chorvatském Drveniku.

  

Během finálového večera se dámy představí: formou medailonku, v rámci módní přehlídky společenských šatů San Verità a při volné disciplíně. Vítězka soutěže Dáma roku 2020 získá poukaz na individuální pobyt (na míru) v New Yorku pro dvě osoby od společnosti Stockholm Dream Travel.

  

Večerem budou provádět herec Miroslav Šimůnek a televizní moderátor Karel Voříšek. A kdo zasedne do poroty? Hudebník Felix Slováček, zpěvák Jakub Smolík, podnikatelka Šárka  Grossová,
muzikálová zpěvačka a herečka Natálka Grossová, spisovatel, moderátor a zástupce internetové televize ALL TV Richard Sacher, módní stylista Kája Pavlíček, zpěvačka Michaela Linková, organizátor soutěže Muž roku David Novotný a zástupci partnerů soutěže. V rámci doprovodného programu vystoupí zpěváci Ina Urbanová, Luboš Rosenkranz a Mína, břichomluvec Zdeněk Polach a
mnoho dalších.

  

Finalistky damaroku.cz/finalistky/finalistky2020

První ročník:

 

Fotografie: Karel Labuť/image-club.cz

Komentáře