Dnes vypukne KAMIQ YOU FEST. Nebude chybět Leoš Mareš a osobnosti youtuberingu. Přijďte do Průmyslového paláce

Průmyslový palác v Praze se již počtvrté promění ve vymazlený prostor pro fanoušky skvělé hudby, youtuberingu, gamingu, lifestylu, fashion, fresh foodu a nově i sportu. V sobotu 14. září se tady bude konat KAMIQ YOU FEST, který přináší nejen hudebním fajnšmekrům Prima COOL a televize ÓČKO. Těšit se mohou na nabitou Music zónu s interprety, jako je LEOŠ MAREŠ a jeho SPECIAL DJ SHOW, Mikolas Josef, Sima, ATMO Music nebo Vojta D. Chybět ale tradičně nebudou ani další známé tváře z oblasti youtuberingu nebo gamingu. Titulárním partnerem festivalu je ŠKODA AUTO.

Čtvrtý ročník nabité lifestylové akce přivítá známé interprety, youtubery, musery i streamery. Návštěvníci se mohou těšit na skvělý hudební program, Gaming zónu, spoustu workshopů, Beauty zónu pro dámy, Men zónu pro pány a pro ty nejmenší bude k dispozici zábavná HARIBO dětská zóna. Akce ale letos láká i na zbrusu novou zónu pro všechny sportovní nadšence! „YOU FEST v letošním roce nabídne ještě nabitější program pro všechny členy rodiny. Pro jeho fanoušky máme připravenou další novinku, kterou je Sportovní zóna. V ní se budou moci potkat s nejznámějšími českými sportovci z různých odvětví,“ uvádí Aleš Pýcha, marketingový ředitel FTV Prima a šéf pořádající agentury Solootions.

Partnerem KAMIQ YOU FESTu je ŠKODA AUTO, která bude na akci představovat nový vůz ŠKODA KAMIQ. „Naše značka se stala generálním partnerem festivalu již podruhé a také letos chceme navázat na úspěšnou spolupráci. Návštěvníci KAMIQ YOU FESTu se mohou těšit na bohatý program. Mimo představení zcela nového vozu ŠKODA KAMIQ bude k vidění i studie vozu VISION X a studentský vůz ŠKODA MOUNTIAQ. Dále se návštěvníci mohou těšit na 3D simulátory či úspěšnou aktivaci Hlas lesa, která měla pozitivní ohlasy už v loňském roce,“ uvádí Petr Janeba, vedoucí marketingu ŠKODA AUTO ČR.

Photo © Lukas Neasi

„Naši fanoušci již dávno nerozlišují, zda je jejich oblíbená hvězda zpěvák, youtuber, influencer nebo sportovec. Zajímá je každý, kdo dokáže nabídnout unikátní, autentický, emotivní zážitek a příběh. A my jim jejich největší favority přinášíme z obrazovky do reality v jeden čas a na jednom místě,“ říká šéf televize ÓČKO Štěpán Wolde. Do Průmyslového paláce se tak chystá hned několik současných TOP interpretů v čele s Leošem Marešem a jeho SPECIAL DJ SHOW, zpěvákem Mikolasem Josefem, slovenskou zpěvačkou Simou, oblíbenými ATMO Music nebo zpěvákem Vojtou D., který bude akci také moderovat. Z populárních youtuberů se fanoušci mohou těšit na Creepa, Portyho, Attacka nebo Eartha a jeho vůbec první show.

Na akci nebude tradičně chybět ani našlapaná Gaming zóna s nejnovějšími herními peckami i virtuální realitou. „Už od prvního ročníku je YOU FEST akcí, ke které se od začátku rádi jako partneři připojujeme a hrdě hlásíme. Komerční banka je součástí mnoha sfér běžného života našich klientů a mezi ně rozhodně patří i připravované festivalové aktivity – hudba, jídlo, móda, sport, hry, zábava či relax a mnohé další. I letos se tak návštěvníci mohou v rámci programu těšit na náš stánek v Gaming zóně a nově také na KB chill ve venkovní části Výstaviště, kde budou mít prostor pro odpočinek a načerpání sil na bohatý program plný koncertů, sportu či gamingu,“ uvádí David Šmahel, šéf marketingové komunikace Komerční banky.

Akci připravuje primácká agentura Solootions ve spolupráci s ÓČKO Promotion.

Více informací o akci naleznete ZDE. Vstupenky v předprodeji v síti Ticketportal.

Foto FTV Prima, ÓČKO

Komentáře