Do Ordinace vstupuje Patrik Děrgel. Do Kamenice přijíždí s parohy!

Reklama

Do Ordinace v růžové zahradě 2 dnes přichází Patrik Děrgel. V seriálu získal roli lékaře MUDr. Patrika Máry, syna nepopulárního primáře Leoše Máry (Robert Jašków) a také manžela sympatické mladé lékařky Táni Márové, kterou ztvárňuje jeho skutečná manželka Markéta Děrgelová, dříve Frösslová. 

 

Přestože za svou hereckou kariéru každý natočil už nejeden seriál a sehrál nejedno představení, před kamerou se potkávají poprvé. “Nikdy jsme spolu nic netočili ani nehráli. Ještě na škole jsme spolu měli být v jednom projektu, ale Patrik z něj vycouval,” směje se Markéta. Na společně strávený čas v Ordinaci se ale oba těšili. “Skutečnost, že budeme hrát spolu měla vliv na to, proč jsme nabídku do Ordinace přijali. Jsme rádi, že se nemusíme loučit, když jdeme do práce, a pracovní čas můžeme trávit spolu. Ale vzhledem k tomu, že jsme spolu ještě nehráli, jsem zvědavý, jak nám to půjde. Asi si budeme muset zvykat,” dodává Patrik Děrgel. 

 

Jak jim to spolu klape budou moci diváci Ordinace v růžové zahradě 2 vidět už dnes veče. Anebo spíš neklape… Patrik totiž, aniž by to tušil, přijíždí do Kamenice s pořádnými parohy. Zatímco si Patrik odbýval praxi v dalekém Baltimore, jeho manželka Táňa se v Kamenici zakoukala do kolegy Vojty Kratochvíla (Ivan Lupták). Jejich sympatie ale přerostly v lásku. Jenomže Patrik je zpátky a milostný trojúhelník na světě…

Foto TV Nova

Komentáře