Hlasování o oživení dalších studánek se blíží do finále!

Už je do konce června můžete hlasovat o to, které studánky budou oživeny v rámci druhého ročníku projektu Toma Živé studánky, který si klade za cíl postupně obnovovat zanedbané studánky v Čechách a na Moravě. Neváhejte proto a na stránkách www.zivestudanky.cz vybírejte, hlasujte, udělejte si výlet s fotkou a vyhrajte tak i zajímavé ceny!

Letos do letošního soutěžního klání vstoupily vždy tři studánky za následující kraje: Ústecký, Plzeňský, Jihočeský, Vysočina, Pardubický, Olomoucký a Moravskoslezský. Hlasovat pro ně může každý, není důležité, v jakém kraji či obci bydlíte nebo kam jezdíte na chatu. Jednotlivé studánky, které letos opět vybírali zástupci Českého svazu ochránců přírody, najdete na již zmíněné webové adrese www.zivestudanky.cz

Minulý rok, kdy probíhalo hlasování v prvních šesti krajích České republiky, spolu v hlasování příznivci „konkurenčních“ studánek leckdy svedli lítý boj o vítězství. Dokáží letos pořádně zabojovat i zbylé kraje? Už zbývají pouze dva týdny a o vítězi zatím není ani zdaleka rozhodnuto.

Zdroj: www.zivestudanky.cz 

Komentáře