Katka Říhová dorazila do studia Evropy 2 na návštěvu i pro vysvědčení

Reklama

Moderátorka Katka Říhová neodolala a spolu s malou Sofinkou, se kterou je od března na mateřské dovolené, se přišla podívat do vysílání Ranní show Evropy 2 za kolegy Leošem Marešem a Patrikem Hezuckým. Rovnou si spolu střihli celou tříhodinovou směnu, během které se Katka posadila za mikrofon jako zprávařka. Jak sama uvedla, přišla si prý i pro vysvědčení.

 

Dneska do posledního předprázdninového vysílání Ranní show Evropy 2 dorazila dlouho očekáváná návštěva – Katka Říhová spolu s malou Sofinkou. „Přiznám se, že na dnešní vysílání jsem nemohla dospat, moc jsem se těšila, ale zároveň jsem měla respekt z toho, jak Sofinka ty tři hodiny zvládne. Takže jsem pro jistotu vstávala už ve 4 ráno, abych všechno připravila,“ prozradila moderátorka a se smíchem dodala: “Naštěstí se Sofinka celou dobu smála a zabrečela tuším tak maximálně jednou, vstup o fotbale ji totiž zřejmě příliš neoslovil.“ Holčička se tak mohla seznámit nejen se zákulisím vysílání Ranní show Evropy 2, ale hlavně se strejdy Leošem Marešem a Patrikem Hezuckým. Podle jejího výrazu se jí oba moc zamlouvali. „Dobrá zpráva je, že se “strejdama” je pořád sranda a nevím, jak oni, ale já se na září moc těším,“ souhlasně doplnila Katka ŘíhováPo prázdninách by měla být opět neodmyslitelnou součástí vysílání Ranní show Evropy 2.

Zítra sice začínají velké letní prázdniny nejen dětem a studentům, ale i oblíbené moderátorské dvojici Leoši Marešovi a Patriku Hezuckému. Nicméně posluchači si přes léto mohu užít v éteru Evropy 2 Lucku Černou, která se vrátila do vysílání jako záskok právě za Katku Říhovou. Lucka se včera s kolegy rozloučila slovy: „Děkuji, děkuji, děkuji, že jsem mohla být na pár měsíců zase vaší součástí. Celkem jsme si tedy dali 13 let nejvíc.“ Na Evropě 2 pracovala v letech 2003 – 2014 a pak ještě celý rok 2017, následně odešla na rodičovskou dovolenou.

 

Po prázdninách legenda rádiového vysílání Ranní show Evropy 2 s Leošem Marešem a Patrikem Hezuckým vstoupí již do 24. sezóny. Na webu pořadu najdete záznamy toho nejlepšího, co zaznělo v éteru: https://www.evropa2.cz/porady-zaznamy/ranni-show.

Komentáře