Legendární zpěvák Al Bano míří do Prahy. I přes tragédii se s Rominou Power vrátili na scénu

Reklama

V listopadu 2019 rozezní pražskou TIPSPORT ARENU duo AL BANO a ROMINA POWER nejen takovými hity jako je nezapomenutelná Felicita, Sempre sempre či Liberta. Jejich romantické písně dodnes ovládá láska a štěstí.

Před léty je zasáhla rodinná tragédie natolik, že je rozdělila a bolestně vzdálila, nakonec opustili i hudební scénu. AL BANO se po odmlce k hudbě vrátil a věnoval se sólové dráze, ale volání fanoušků po živých koncertech slavného dua bylo tak silné, že se na pódia vrátila i ROMINA POWER. Společné koncerty, které uspořádali v roce 2018 ve Varšavě a Gdaňsku byly bleskově vyprodány. Triumfují však v celé Evropě, v Americe i v Asii. Stále úžasně zpívají a vzbuzují ty správné emoce.

AL BANO Prahu, kterou má velmi rád, navštíví na podzim. „Práce a dovolená je příjemná kombinace a tentokrát to tak bude,” potvrdil oblíbený interpret romantických písní a dodal: „Kulturní Praha s bohatou historií je vždy působivá.” A jak se těší na české publikum? „Koncert bude jistě nezapomenutelným zážitkem,” řekl za italské duo, které vystoupí 26. listopadu 2019 v Praze v TIPSPORT ARENĚ.

Vstupenky na tuto nezapomenutelnou romantickou událost si můžete zakoupit na: https://www.ticketportal.cz/event/Al-Bano-Romina-Power

 

Komentáře