Olympijský vítěz Roman Šebrle má úspěšnou dceru, vyhrála běh ve Stromovce

Reklama
V sobotu se v pražské Stromovce odehrál běžecký závod inSPORTline Prima run. V pořadí již čtvrtý ročník se konal opět pod taktovkou moderátora zpravodajství televize Prima a ambasadora závodu Romana Šebrleho. Jeho dcera zde vybojovala zlato. A my jsme měli možnost Romana vyzpovídat. Jak se udržuje ve formě a netrápí ho díky aktivnímu sportovnímu životu nějaké zdravotní obtíže? „Ve formě se udržuji pravidelným běháním i cyklistikou. Naštěstí mě nic netrápí, asi vděčím genům. I přesto, že jsem se vrcholově věnoval tolik let atletice, nemám ve svém věku žádné potíže nebo problematické partie, na které bych musel při sportu brát ohled, “ chválí svoje tělo známý moderátor.  A potatili se jeho děti? „Vlastně jsou po nás po obou, protože manželka je také sportovně aktivní. Děti se odmala věnují sportům, a oba hrajou fotbal. Syn hraje za Duklu Praha a dcera se ve fotbalu našla také, uvidíme, jak se jí bude dařit dál,“ říká pyšný otec Roman Šebrle. Jeho třináctiletá dcera Katka v sobotu zvítězila v Haribo dětském runu. Běhání má díky fotbalu v srdci, takže získání medaile pro ni nebylo náročné. Rodiče mohou být právem pyšní.

Hrdá na své děti může být i půvabná herečka Lucie Zedníčková, její dcera má totiž doma asi 120 medailí. „Minulý týden jsem v sólo taneční soutěži vyhrála zlato, měla jsem obrovskou radost a hned jsem to volala mamince,“ říká Amélie Pokorná, dcera Lucie Zedníčkové, kterou můžete vidět v seriálu Krejzovi na televizi Prima. A kolik takových medailí talentovaná Amálka ve své skříni má? „No, přiznám se, že jsou to asi dvě krabice, myslím, že jich je 120…,“ zamyslela se sympatická herečka. V seriálu Krejzovi již randí, jak je to ale v reálném životě? „Myslím, že jsem na to ještě mladá,“ směje se Amélie. „A všichni kolem mě vědí, že nemám vůbec čas, tak se ani nesnaží,“ dodává. „Jsem na place, ve škole nebo tančím, nevím, kdy bych na to měla čas,“ směje se Amélie.

Běžeckého závodu se zúčastnila i herečka Bára Fišerová, kterou známe ze seriálu Modrý kód, kde hraje sestřičku Pavlu. „Od mala jsem byla sportovní typ, věnovala jsem se ale spíše tenisu a  také baletu,“ vypráví oblíbená herečka. „Balet mě bavil, nešlo mi ale dát si nohy za hlavu. Když mi řekli, že bych musela do nemocnice, kde by mi ty nohy roztahovali, což se tak skutečně dělává, vyděsila jsem se a skončila jsem. Z bílých plášťů i z krve mám obavu,“ směje se herečka. A nezbavila se své fóbie na place Módrého kódu? „Na hereckou krev jsem si už zvykla, naši doktoři jsou zlatíčka, ale těch skutečných se pořád bojím,“ usmívá se Bára Fišerová. Od závodu ji neodradil ani déšť. „Na inSPORTline Prima runu jsem letos poprvé a moc se mi to líbí, je tu skvělá atmosféra, ani déšť nevadí, těším se, snad to zvládnu a doběhnu až do konce,“ dodává Fišerová.

Moderátor zpráv Matěj Misař, který je vášnivým běžcem a účastní se i maratónu nebo půlmaratónu, běžel v páru se svou půvabnou přítelkyní. „Má můj obdiv, držela se mnou tempo a zvládli jsme to až do konce i přes nepřízeň počasí,“ usmívá se sympatický Matěj Misař. „Dříve jsem běhal pravidelněji, dnes to střídám s fitkem, ale snažím se udržovat se ve formě,“ prozradil Misař. Společně s ním se závodu zúčastnil také Petr Vágner. „Mám za sebou maraton, krav maga, hodiny tance, vlastně teď nemám ani den na regeneraci, každý den byl běh nebo nějaká velká fyzická aktivita,“ prozradil sportovec tělem i duchem Petr Vágner. „Nedávno mi měřili svalovou hmotu i množství tuku, a s tím tukem jsem byl na nejnižším meřitelném minimu,“ směje se Vágner, který tak díky svému aktivnímu životu opravdu nemusí řešit svůj jídelníček.

Mezi běžci se objevila i současná královna krásy, úřadující Česká miss Lea Šteflíčková. Společně s ostatními se rozcvičila před podiem vedle stanu televizní stanice Prima Love. Pod taktovkou Hanky Kynychové se všechny hvězdy připravovaly k běhu.

Přímo z letiště na trať dorazila do Stromovky také zprávařka Monika Leová. „Právě jsme přiletěli z New Yorku, koukla jsem na hodinky a vidím, že to stihnu, tak jsme dorazili s manželem i s kufry,“ směje se půvabná Monika Leová. „Já jsem spíš takový běžec nadšenec, běhám pro zábavu, mám takovou svou trasu, která je asi 4,8 km dlouhá, je to takový oddech. Nejsem takový ten zapálený vytrvalostní běžec,“ přiznává Monika Leová, o níž se nedávno spekulovalo, zda nečeká se svým manželem miminko. „Zatím ne, ale uvidíme, co bude. Teď hodně cestujeme, v New Yorku jsme byli vůbec poprvé a jsem naprosto ohromená, chci se tam zase brzy vrátit,“ vypráví o svém výletu Leová.

Foto FtV Prima

Komentáře