Pěvecká legenda Bonnie Tyler míří do Česka, v březnu tu chystá dva koncerty!

Reklama

Při vyslovení jejího jména si každý vzpomene na její charakteristický chraplavý hlas. Ten si fanoušci Bonnie Tyler budou moct poslechnout naživo. Velšská zpěvačka totiž na konci března 2020 chystá v Česku hned dva koncerty. 28. března vystoupí ve Sportovní hale v Příbrami a o den později ve velkém sále pražské Lucerny!

Svou profesionální pěveckou kariéru začala sice již v polovině 70. let, hudební svět dobyla až o jednu dekádu později. Dneska je z ni ale žijící legenda s desítkami hitů. Například její píseň Total eclipse of the hearth, za kterou byla zpěvačka dokonce nominovaná na cenu Grammy, má na Youtube neuvěřitelných 641 milionů zhlédnutí.

Ačkoliv za dva roky oslaví sedmdesáté narozeniny, je stále ve formě a příští rok chystá v Česku dvojkoncert. ,,Bonnie Tyler jsem poslouchal asi od svých deseti let a jsem strašně rád, že se nám podařilo v Anglii podepsat kontrakt, na kterém jsme pracovali bezmála tři čtvrtě roku. Jedná se skutečně o největší hudební hvězdu, se kterou jsme spolupracovali,“ uvedl za VDN Promo Petr Větrovský, který 28. března uvede Tyler ve Sportovní hale v Příbrami a o den později ve velkém sále pražské Lucerny.

A přestože jsou lístky v prodeji teprve od pátečního koncertu Sandry Cretu, kterou také organizoval Větrovský, lístky jsou na odbyt.

,,Po koncertu Sandry jsme na poslední chvíli zaznamenali obrovský zájem o vstupenky.  Chtěla bych všechny zájemce požádat, aby vstupenky nakoupili co nejdříve. Kapacitu haly nemůžeme přesáhnout,“ vysvětluje Jitka Doubravová z VDN Promo.

Ceny vstupenek se pohybují od 1090 do 1990 Kč.

https://www.ticketstream.cz/akce/bonnie-tyler-128243

Foto: Archív Bonnie Tyler

Komentáře