První velký koncert v O2 areně po roce a půl se blíží. Queen Relived

Reklama

THE SHOW MUST GO ON! Pražská O2 arena se po roce a půl opět otevírá, a to rovnou v plné kapacitě. Prvním koncertem bude 3., 4. a 5. září dlouho očekávaná pompézní show Queen Relived by Queenie. Divákům nabídne jedinečné propojení nejslavnějších hitů legendárních Queen v autentickém provedení, nejmodernějších technologií a světelné show plné efektů. Obří zlato-černou stage korunují pohyblivé světelné kostky, které budou i s kapelou poletovat nad publikem. Queen Relived je grandiózně pojatá show za bezmála 40 milionů korun, která se směle vyrovná největším koncertům velkých zahraničních hvězd.

Po téměř roce a půl od plánované premiéry a po dvou odloženích se neuvěřitelné stává skutečností. Kapela Queenie, jež svou tvorbou vzdává hold legendární britské kapele, konečně uvede svou megashow Queen Relived za bezmála 40 milionů korun. „Půjde o první velkou událost po lockdownu a nás těší, že se O2 arena bude otevírat zrovna s podtextem The Show Must Go On. Queen Relived bude jedním z největších halových koncertů českých interpretů vůbec – co se týče komplexnosti show i jejího rozpočtu. Když sleduji probíhající přípravy, zjišťuji, že jsem si předtím nedokázal do detailu představit, jak monstrózní show chystáme. Vůbec se nebojím, že bychom nedokázali naplnit očekávání diváků,“ nešetří nadšením frontman Queenie Michael Kluch.

Pompézní stage a létající kapela

Za návrhem obrovského, 60 metrů dlouhého a 33 metrů širokého pódia stojí uznávaný stage designer Martin Hruška, který se podílel mimo jiné také na koncertech Karla Gotta, Leoše Mareše, Boney M. či Madonny. Velkoryse pojatou stage obohatí největší LED obrazovka, jaká kdy v O2 areně stála, a Queenie se budou vznášet nad publikem na pohyblivých světelných kostkách. Půjde tak o opravdovou vizuální extravaganci plnou nejrůznějších efektů včetně těch pyrotechnických. Na ty, kdo si první koncert v O2 areně po rozvolnění nenechají ujít, čeká dvouhodinová multimediální show s největšími hity Queen naživo. Queenie přizvali také několik speciálních hostů, v tuto chvíli můžeme prozradit sólistku Národního divadla Petru Alvarez a zpěváka Jana Kopečného.

 

„Dali jsme dohromady tým nejlepších odborníků v zemi a připravili show, která dalece překračuje hranice našeho žánru. Chceme tím vzdát hold Freddiemu Mercurymu, který by shodou okolností v den našeho třetího koncertu oslavil 75. narozeniny, a zároveň umožnit současnému divákovi zažít Queen a Freddieho na jevištích 21. století. Věřím, že Queen Relived bude show hodná samotného Mercuryho,“ dodává Michael Kluch.

Vstupenky na Queen Relived jsou v prodeji u Ticketmaster a Ticketportal.

Již zakoupené vstupenky na původní termíny show Queen Relived by Queenie jsou platné i na nové termíny koncertů a není potřeba je vyměňovat. Platí následovně:

  • Vstupenky z 15. 5. 2020 (resp. 11. 9. 2020) platí na nový termín 3. 9. 2021.
  • Vstupenky z 16. 5. 2020 (resp. 12. 9. 2020) platí na nový termín 4. 9. 2021.
  • Vstupenky z 21. 12. 2020 platí na nový termín 5. 9. 2021.

O Queenie:

Hudební skupina Queenie vznikla v roce 2006 a svou tvorbou vzdává hold legendární britské kapele Queen. Svá vystoupení Queenie označují za koncertní divadlo, skrze něž předávají hudbu Queen dalším generacím. Koncertní show Queenie charakterizuje nejen precizní ztvárnění písní v původních tóninách a aranžích či fyzická podoba zakladatele kapely Michaela Klucha s Freddiem Mercurym, ale také technická dokonalost podpořená vlastním realizačním týmem a smysl i pro ty nejmenší detaily. To vše z Queenie dělá jednu z nejuznávanějších tribute kapel u nás i v zahraničí.

 

O Queen Relived:

Queen Relived je nejkomplexnější show, jakou kdy připravil český interpret. Zároveň je jedinečná v rámci svého žánru i ve světovém měřítku. Za využití nejmodernějších technologií a postupů ji autorsky zajišťuje Martin Hruška, jeden z deseti nejvýznamnějších světových show designerů, který mimo jiné připravoval show Leoše Mareše či Karla Gotta a spolupracoval na přípravě koncertů Madonny nebo Paris Hilton. Spolu s ikonicky známými hity skupiny Queen v původních tóninách a aranžích i díky fenomenálnímu podání Michaela Klucha a skupiny Queenie vytváří show Queen Relived výjimečný a nezapomenutelný zážitek.

 

www.queenie.cz

www.queenrelived.cz

Komentáře