Třetí nejkrásnější žena světa šíří ekologickou osvětu

Reklama

 

Československá Miss 2019 a Miss Earth Water 2019 Klára Vavrušková je krásná žena. To vidí každý na první pohled. Ovšem Klára může nabídnout více než jen krásnou tvář a dokonalou postavu, pod líbivým zevnějškem se skrývá inteligentní dívka, která má jasně srovnané hodnoty.

Vavrušková si i přes svůj nízký věk velmi dobře uvědomuje, jak důležité je pečovat o životní prostředí, aby se na Zemi žilo dobře nejen nám, ale i dalším generacím. Vedena k ohleduplnosti vůči přírodě, lásce ke zvířatům a k zodpovědnému chování byla také již od útlého věku svými rodiči. „Životní prostředí a ekologie by pro nás každého měli mít význam. Ať už jde o třídění odpadu nebo sázení nových stromů. U nás doma jsme tyto věci vždy dělali, vždy jsme se snažili být ohleduplní k prostředí, ve kterém žijeme.

 

Možná i z toho důvodu mi byla světová soutěž Miss Earth velmi blízká. Musím ale říct, že jsem až na Filipínách pochopila, jak moc je pro nás životní prostředí důležité, hlavně z pohledu jiných států. Jsem proto ráda, že jsem se tak mohla stát tváří ekologické kampaně firmy Vepak, protože budoucnost naší Země by nám nikomu neměla být lhostejná,“ uvedla Klára, která se dnes snaží šířit ekologickou osvětu.

Komentáře