Andrea Verešová vděčí za svou krásu kolagenu

Reklama

Top modelka Andrea Verešová se netají tím, že vyhledává kvalitní doplňky stravy a proto se s hrdostí stala ambasadorkou nového drinku obsahující kolagen. Proto, že kolagen, jeden z nejdůležitějších stavebních prvrků našeho těla. Složení  je v té nejčistší formě a to v praktickém balení, které vás bude bavit v podobě hotového drinku. Udržet si krásnou pleť a vlasy je sen každé ženy. Ve švýcarských laboratořích vyvinuli inovativní technologii kolagenu, která umožňuje vstřebatelnost v těle až v 95 %. Tento drink tak poskytuje největší dávku kolagenu v jedné porci na trhu. Snadno a rychle tak svému tělu dodáte doporučenou denní dávku kolagenu.

Naše tělo ztrácí kolagen přibližně od 25 let a od 60 let dochází k dramatickému poklesu jeho produkce. Kolagen je nejdůležitějším proteinem v lidském těle. Vytváří pružná a pevná vlákna v celém našem organismu. Jedná se o základní stavební hmotou pojivových tkání. Je důležitý pro regeneraci silně namáhaných kloubů a šlach u fyzicky aktivních lidí a sportovců. Zlepšuje celkový stav kostí, chrupavek a zubů. Pomáhá k rychlejšímu hojení a růstu kostí po zlomeninách a může ulevit od bolestí spojených s artritidou. Kolagen je někdy nazýván elixírem mládí. Máme-li jej v organismu dostatek, pomáhá nám udržovat kůži pružnou, vypnutou, správně hydratovanou. Na pohled omlazuje. Vděčíme mu za lesklé, pevné a dobře vypadající vlasy i nehty. Zabraňuje vypadávání vlasů. Kolagen dokonce ovlivňuje stav celulitidy a strií a plní velmi důležitou funkci také v lidském imunitním systému. Zabraňuje pronikání a šíření patogenních mikroorganismů, toxinů a rakovinotvorných buněk do organismu. Proces ztráty kolagenu a snižování jeho tvorby v organismu sice nejsme schopni zcela zastavit, můžeme jej ale zpomalit. Úroveň vstřebatelnosti běžně dostupných kolagenových doplňků stravy se pohybuje okolo 20-30 %. Jednatelka společnosti,  paní Jana Kraft, která značku zastupuje v České a Slovenské Republice říká: „Tento nápoj se svou inovativní technologií hydrolýzy kolagenu pomáhá rozštěpit kolagen na ještě menší aktivní peptidové částice velikosti Da 2000 což umožňuje vstřebatelnost kolagenu až na úrovni 95 %.“  Vyrábí se ve třech provedeních: Active je vhodný zejména pro aktivní sportovce při zlepšení fyzické kondice nebo v omezení chuti k jídlu a udržení správné tělesné hmotnosti. Beauty je ideální doplněk pro dámy při ztrátě pružnosti pokožky a při regeneraci vlasů a nehtů. Vital je určený pro vyšší věkovou skupinu lidí například v prevenci vzniku osteoporózy.

Top modelka Andrea Verešová se stala hrdou ambasadorkou Tohoto nápoje. „Užívám ho od podzimu a výsledky jsou viditelné na mé pokožce a vlasech. Pokožka je pevná a pružná a vlasy mi vůbec nepadají. Celkově se cítím velmi dobře“ říká Andrea. Udržet si krásnou pleť bez známek strnutí, pružné vlasy bez padání je pro každou ženu důležité. Každé ráno si mohu pomocí tohoto drinku zajistit, dlouho trvající pocit krásy a zdraví,“ doplňuje top modelka. Krásná Andrea Verešová se již za pár dní stejně jako každý rok chystá na prestižní událost roku, kterou je Česko-Slovenský ples dne 8. února v Obecním domě.

Komentáře