Bojujte proti nemoci žilního systému nohou

Žilní nedostatečnost je chronické civilizační onemocnění, které postihuje žilní systém dolních končetin. Jedná se o stav, kdy dochází vlivem porušení oběhu krve v cévách ke zvýšení krevního tlaku v dolních končetinách. Žilní nedostatečnost zároveň znamená poruchu návratu žilní krve z nohou směrem k srdci. V důsledku toho se objevují typické příznaky – pocity těžkých a unavených nohou, otoky a bolesti dolních končetin, mravenčení a noční křeče.

Nemoci žilního systému nohou jsou celosvětově nejrozšířenější zdravotní komplikací. Je tedy vhodné užívat přípravky, které obsahují především rostlinné látky posilující žíly (např. koňský kaštan) a které příznivě ovlivňují stav žil.

Bivenol Micro (doplněk stravy) 60+10 tablet obsahuje mikronizovanou směs diosminu a hesperidinu. Mikronizace diosminu a hesperidinu zvyšuje vstřebatelnost a využití těchto látek. Tyto látky příznivě ovlivňují křehkost krevních kapilár a zvyšují pružnost cév. Rutin, extrakt kaštanu koňského a resveratrol z křídlatky japonské působí jako antioxidant a pro normální činnost kardiovaskulárního systému. Tablety jsou vhodné k péči o žíly a cévy a ulevují při pocitu těžkých a unavených nohou. Nejsou vhodné pro děti. Bivenol Micro koupíte za 245 Kč v lékárnách.

Dalším vhodným a doplňujícím pomocníkem k péči o pokožku unavených nohou u osob se sklonem k natékání či k žilním problémům je Biovenol krém. Kombinace rostlinných silic a extraktů (kaštan, arnika, měsíček, jalovec) napomáhá k prokrvení pokožky, osvěžuje ji a urychluje její regenerační procesy. Krém má příjemnou vůni, dobrou roztíratelnost a nezanechává mastný film. Biovenol krém zakoupíte v 200 ml balení za 160 Kč v lékárnách.

Pro komplexní péči a úlevu vašich nohou je vždy dobré používat výše uvedené produkty spolu.

Zdroj: www.bio-medica.eu

Komentáře