Čistička vzduchu pro alergiky, kuřáky i na provonění místnosti

Stále častěji se setkáváme s různými typy alergií. Problém se netýká jen dětí, ale může propuknout i kdykoli v dospělosti. Mezi nejčastější a nejrozšířenější alergeny patří ty zvířecí, dále plísně, pyly a roztoči. Působí na nás neustále, nejen venku, ale i uvnitř místnosti – doma či v kanceláři. Právě tam, v uzavřených prostorách, se alergeny nejvíce hromadí a mohou nás nejvíce ohrozit. Ovzduší bychom tak měli průběžně čistit. Kromě alergií tak předejdeme i dalším zdravotním problémům.

Čističky vzduchu byly dříve spíše doménou nemocnic a léčebných ústavů. Nyní už jsou natolik cenově dostupné, že si je domů může pořídit každý. Přístroj, který čistí vzduch v naší domácnosti od prachu, zápachu, virů, bacilů, zvířecích alergenů i těch ostatních jako jsou pyl a plísně poletující ve vzduchu, je dobrou investicí. Uvnitř v místnostech trávíme mnoho času. Během dne se setkáme se spoustou alergenů a vzdušných nečistot. V práci, ve škole, v obchodě… Kde jinde než doma by si tedy naše tělo a zejména dětský organismus mělo odpočinout a relaxovat?

Pokud trpíte alergií nebo vás trápí astma, měli byste o pořízení čističky vážně uvažovat. Své místo si ale čistička vzduchu najde prakticky v každé domácnosti. Ať už máte v rodině často nemocné dítě, které během roku trápí pravidelná nachlazení (vyčistí vzduch od virů, bacilů, bakterií) či bydlíte v místě, kde je zvýšená koncentrace smogu nebo v oblasti, kde se hodně práší a je tam vyšší výskyt škodlivých plynů. Čistička si dokáže poradit i s cigaretovým kouřem, co že určitě velký benefit pro domácnosti kuřáků.

TIP: Do kanceláře i na výlet
Chcete mít jistotu čistého vzduchu i v kanceláři či na cestách? Přesouvání čističky není zrovna praktické, většina čističek navíc není moc skladná. Určitě proto oceníte USB čistič vzduchu Sygonix, který je ideálním společníkem nejen na cesty, ale i do kanceláře. Díky možnosti zapojení prostřednictvím USB nabízí neomezené možnosti použití. Provoz je možný například i přes PC, powerbanku apod. Do zásobníku čističe si navíc můžete nakapat pár kapek éterického oleje a zpříjemnit si tak dlouhou pracovní dobu.

Čističku vzduchu Sygonix zakoupíte na e-shopu Conrad a 919 Kč vč. DPH.

Zdroj: www.conrad.cz

Komentáře