Eva Decastelo opět hubne, chce do plavek štíhlé křivky

Reklama

Eva Decastelo se může pyšnit krásnou postavou již dlouhá léta. Přestože je právě na prahu čtyřicítky, může být motivací pro mladší kolegyně showbusinessu, jak o sebe dlouhodobě pečovat a zachovat si ladné štíhlé křivky. Pravidelné cvičení není nic pro ni, proto nebrání vyzkoušet nové metody hubnutí.

Během karantény se lidé rozdělili na dva tábory. Někteří využili čas k domácímu cvičení a poctivé přípravě jídla, ti druzí si užívali odpočinkový režim, a tak budou teď musí na cvičení zapracovat. Eva Decastelo se netají tím, že velmi ráda jí a sem tam nějaké to kilo nabere. V následujících měsících Eva plánuje jak pravidelné cvičení, tak upravit jídelníček, ale také vyzkoušet novinky na klinice estetické a laserové medicíny EVA CLINIC v Hradci Králové.

Zhubnout do plaveb nějaké to kilo není nikdy na škodu, proto velmi ráda vyzkouším novinky v EVA CLINIC.“, říká Eva Decastelo

Eva Decastelo se chystá vyzkoušet novinku, nejúčinnější z neinvazivních metod hubnutí, a to přístroj Vanquish, který navodí zcela přirozený proces rozpuštění tuků. Svým efektem tedy konkuruje klasické liposukci, ovšem úbytků tuku se dosahuje zcela bezbolestně. Momentálně jde o nejžádanější přístroj na všech prestižních klinikách estetické medicíny zejména v USA.

Věřím, že díky podpůrným hubnoucím procedurám v kombinaci s pravidelným cvičením a odlehčeným jídelníčkem půjdou nabraná kila dolů raz dva. A letní sezóna v plavkách může začít.“, dodává s úsměvem moderátorka Eva Decastelo

Komentáře