Odstranění zubu, nasazení implantátu a korunky při jedné návštěvě

Reklama

Doby, kdy snímatelné zubní náhrady představovaly jedinou možnost pro náhradu ztracených a chybějících zubů, jsou již naštěstí pryč. Stále více lidí volí pro řešení problému s chybějícími zuby implantaci, díky které lze opět získat úsměv stejně dokonalý, ba možná lepší, než byl ten před ztrátou zubů. Samozřejmostí je také plná funkčnost implantovaného chrupu. Kvalitní implantáty mohou zkrátka významně zvýšit kvalitu života. Ať již je důvod ztráty původních zubů jakýkoliv, implantace je ideálním řešením, i proto, že ošetření spojené se zubními implantáty jsou dnes nejen šetrná, ale také velmi rychlá.

Zubní implantáty

Díky procesu tzv. okamžité implantace může dnes pacient absolvovat vytržení zubu, vlastní implantaci a zavedení korunky během jedné jediné návštěvy. V případě tzv. „okamžité implantace“ zahrnuje realizace zubního implantátu jediný chirurgický zákrok a v maximálně míře využívá přirozených procesů. V jednom jediném dni tak lékař provede extrakce, montáž implantátu i nasazení korunky.

Podle svých potřeb a požadavků si navíc pacient může zvolit typ implantátu, který mu bude nejlépe vyhovovat. Na trhu jsou dostupné implantáty z titanu, zirkonu i slitiny obou materiálů. Všechny jsou samozřejmě absolutně zdravotně nezávadné, biokompatibilní a hypoalergenní.

Implantace jako bezpečný zákrok

Moderní stomatologie nabízí pacientům celou řadu elegantních a pohodlných řešení jejich problémů. Byla by škoda je nevyužít, neboť díky nim může dojít k významnému zlepšení kvality pracovního i osobního života. Implantace zubů mezi takováto řešení rozhodně patří a jedná se o bezpečný zákrok s velmi malou pravděpodobnost komplikací. Svěřte se do rukou profesionálů v oboru a využijte všech výhod, které vám současné stomatologie nabízí!

Komentáře