Podzimní višňový detox: očistěte tělo a shoďte pár kil

Reklama

Nachové višně jsou sice maličké, v množství zdraví prospěšných látek ale většinu ovoce převyšují. Temně rudé bobule pomáhají v boji se štítnou žlázou a jsou nepostradatelným parťákem, který uleví od nespavosti. Oceníte je i v případě, že byste se rádi zbavili pár kil nebo nastartovali svůj metabolismus přírodní očistnou kúrou. Vyzkoušejte jejich účinky na vlastní kůži i mimo jejich sezónu. Najít je můžete nejen v babiččině marmeládě či dědově višňovici, ale i v ovocných tyčinkách, třeba právě v té višňové od společnosti Emco.

Také s láskou vzpomínáte na prosluněné dny u vody s ovocnými koktejly v ruce nebo na vlahé večery u grilu? Pohodové letní dny přímo vybízely k nějakému tomu hříchu. Ten, kdo podlehl (a že nás bylo), bez výčitek slízal o jeden kopeček zmrzliny navíc nebo si v teplých paprscích dopřál další drink. Jenže léto i prázdniny už jsou dávno za námi.

Dopřejte vašemu organismu pořádný detox a vstupte do nadcházejícího období očištění od všech letních záletů. Nemusí jít o žádné drastické diety, pro základní očistu postačí jen obyčejné višně. Tmavě červené bobule dokáží s lidským tělem úplné zázraky. Nejen, že mají detoxikační účinky, ale pomohou také shodit pár kil, zaženou problémy se štítnou žlázou nebo třeba s nespavostí.

S nadcházejícím podzimem navíc přichází ruku v ruce i období chřipek a nachlazení. Víc, než kdy jindy se tak hodí mít po kapsách dobrotu, která nabije energií a k tomu ještě skvěle chutná. To vám může zaručit sušené ovoce nebo müsli tyčinka, která ho obsahuje. Obě tyto varianty můžeme mít v kabelce či šuplíku ve stole kdykoli po ruce. Zaručí vám tak nejen pohodlnou svačinku, ale i kvalitní přínos energie a vlákniny.

PRODUKTOVÝ TIP:
Emco TYČINKA 100% z ovoce
Přesně taková je tyčinka 100% z ovoce s višněmi. Objevte řadu těchto šťavnatých ovocných tyčinek od Emca, které jsou doslova plné ovoce! Kromě višní v tyčince najdete ještě podíl sušených jablek a hroznů. A víc už nic. Ovocná svačinka je bez přidaného cukru, bez lepku a stejně jako všechny novinky od Emca i bez palmového tuku. Tyčinku 100% z ovoce s višněmi o 30 gramech zakoupíte za doporučenou cenu 19,90 Kč.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“28211″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“197″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Komentáře