Postarejte se o své vlasy i během letních dnů

Reklama

adeřnické salony zažívají po znovuotevření obrovský nápor zákazníků a řada lidí chce dát své vlasy zpět do té správné kondice. Pokud i vy potřebujete dát svým vlasům zpět ztracený lesk, čtěte dále. Značka SUBRINA PROFESSIONAL totiž během poslední týdnů přestavila řadu novinek, které si nyní přiblížíme.

První novinkou v sortimentu Subriny jsou nové odstíny demi-permanentních barev SENSEO. Na výběr je šest módních a elegantních odstínů světlé blond, které si ihned zamilujete. Je libo korálově červená nebo mahagonová barva? Nebo dáte snad přednost zlato perleťové? Posuďte sami!

Druhým produktem, který cílí na profesionální kadeřníky, je nový zesvětlovač PLEX Lightener. Dominantou tohoto bělícího prášku je technologie PLEX, která poskytuje ochranu vlasů a zajišťuje nejlepší výsledky. PLEX Lightener je skvělý pro všechny bělící techniky, od zesvětlení celých vlasů až po zvýraznění detailů. Mezi jeho hlavní přednosti patří fakt, že dokáže vlas zesvětlit až o 7 tónů a zanechává vlasy silné a chráněné. A ještě jedna skvělá věc. Díky technologii PLEX můžete zesvětlovat vlasy 3x po sobě!

Posledním novinkou od značky SUBRINA PROFESSIONAL, která je dostupná i široké veřejnosti, je letní set produktů péče o vlasy, díky kterému si užijete letní období a dopřejete svým vlasům dokonalý komfort. Toto letní trio produktů v péči o vaše vlasy, které se skládá ze šamponu, kondicionéru a spreje, zanechá vlasy po celé léto vyživované, hydratované a lesklé. Sprej navíc pomůže rozčesat zacuchané vlasy a zároveň je ideální ochranou pro nabarvené vlasy.

Pro více informací zavítejte na webové stránky www.subrinaprofessional.cz.

Komentáře