Proč začít používat pleťové sérum

Reklama

Pravidelně pečujete o svou pleť, ale stále to není ono? Možná vám ve vaší denní rutině chybí jeden krok – pleťové sérum. Přečtěte si, co vlastně pleťové sérum je, čím se liší od krémů a jak ho správně použít a dotáhněte svoji péči o pleť k dokonalosti. Nezáleží, jestli je vám 20 nebo 60. Vhodné sérum je účinné v každém věku.

Zázračná vodička plná aktivních látek

Sérum má oproti pleťovým krémům tekutější konzistenci, ale hlavní rozdíl je ve složení. Takovou koncentraci aktivních látek, vitamínů, minerálů a živin v krémech nenajdete. Obsahuje také menší molekuly, které snadněji proniknou hluboko do pokožky a účinek séra je tak lépe cílený a intenzivnější. Zaskočit vás může často vyšší pořizovací cena a zároveň menší balení. Není to jen kvůli složení, ale oproti jiným kosmetickým přípravkům spotřebujete při každé aplikaci jen pár kapek, takže i malá lahvička vám vydrží opravdu dlouho.

 

Pár kapek úplně postačí

A jak tedy sérum správně použít, aby bylo co nejefektivnější? Pleť nejprve vyčistěte pomocí pleťové vody nebo mléka a následně použijte tonikum. To pleť dočistí a připraví na příval živin. Teď je ten ideální čas, dodat pleti vše, co potřebuje. Séra stačí použít jen pár kapek, které vmasírujete nebo vklepete do pokožky a necháte chvíli působit. Nezapomínejte, že sérum sice pleti dodá tolik potřené aktivní látky, ale nehydratuje. Rituál tedy zakončete vaším oblíbeným pleťovým krémem a krémem na oční okolí. Všechny kroky opakujte ráno i večer a uvidíte, že změnu pocítíte velmi brzy.

 

Kosmetické tipy:

ASTRID BIORETINOL Pokročilé sérum proti vráskám je ultra koncentrovaná péče proti vráskám pro okamžitý a intenzivní účinek. Ihned po aplikaci zvlhčuje, vyhlazuje a zpevňuje zralou pleť. Jeho složení obsahuje unikátní „koktejl“ ingrediencí proti stárnutí včetně bakuchiolu, komplexu vitamínů a kyseliny hyaluronové. Bakuchiol, přírodní alternativa k retinolu, pomáhá bojovat proti stárnutí: redukuje viditelné linky a vrásky a zároveň podporuje elasticitu pleti a její hladkost pro dosažení sametově jemného vzhledu. Poskytuje silný účinek proti vráskám a pro revitalizaci pleti, aniž by hrozilo její podráždění (zarudnutí, šupinatění, dermatitida). V kombinaci s vitamíny a kyselinou hyaluronovou tento krém proti vráskám zanechává vaši pleť hladší, jasnější a s méně viditelnými vráskami. Obohacený o komplex vitamínů B5, B3, C & E, který pomáhá pleť posílit, zmírnit nežádoucí pigmentaci, sjednotit její tón a podpořit její přirozený jas. Pro hladší, jemnější a omlazenou pleť.

Cena: 30 ml / 249 Kč

Bioten HYALURONIC GOLD vyplňující perlové sérum s 90 % ingrediencí přírodního původu uchovává účinné složky čerstvé a v plné koncentraci. Perličky se rozpustí až při aplikaci a vytvoří saténové sérum, které se snadno a rychle vstřebává do pleti. Lze kombinovat s jakýmkoliv jiným krémem. Sérum obsahuje kyselinu hyaluronovou pro vypnutí pleti a vyplnění viditelných vrásek. Dále fermentovaný rýžový extrakt bohatý na minerály a aminokyseliny a vitamín B3, který zabraňuje ztrátě vlhkosti a udržuje zdravou hladinu hydratace v pleti, díky čemuž zlepšuje texturu pleti a redukuje viditelné vrásky.

Cena: 30 ml / 229,90 Kč

 

 

Komentáře