S Rowentou vždy na ostro! Holit nebo zastřihnout?

Reklama

Dokonalý vzhled pravého gentlemana, zádumčivého dobrodruha nebo romantického hrdiny: to vše s jediným a jedinečným hybridním zastřihovačem vousů Forever Sharp Black (TN6000) and White (TN6010). Navíc – s touto žhavou novinkou značky Rowenta budete vždy na ostro!

Ať vás dnes čeká cokoliv, se všestranným a voděodolným zastřihovačem vousů Rowenta Forever Sharp vytvoříte přesný styl podle svých představ. Je to pomocník extrémně ostrý a nepostradatelný, se kterým můžete tvarovat, zastřihávat či holit vousy jakékoli délky bez podráždění pokožky. Jeho mimořádně efektivní a přesné zastřihování jedním tahem zaručí, že budete každý den vypadat skvěle! Díky samoostřící oboustranné čepeli ze 100% nerezové oceli nebudete muset břity měnit, což uvítá hlavně vaše peněženka.

Zastřihovač vydrží 90 až 120 minut bez dobíjení, což představuje asi dva měsíce běžného provozu a přibližně 26 kompletních zastřižení. Na jedno zastřižení jej díky funkci rychlonabíjení s použitím USB kabelu dobijete za neuvěřitelné 4 minuty! Jeho použití je snadné a velmi komfortní, neboť je lehký, přesně padne do ruky a samozřejmě je omyvatelný vodou. Součástí balení jsou 3 nástavce pro délku vousů 1, 3 a 5 mm. Bez nástavce je délka zastřižení na 0,4 mm.

 

Doporučená cena Forever Sharp Black (TN6000) je 1 299 korun, doporučená cena Forever Sharp White (TN6010) je 999 korun.

www.rowenta.cz

Komentáře