Schází vám energie? Přepněte na kofeinový pohon!

Reklama

Připravujete se na důležitou zkoušku, ležíte zavaleni v množství knih a nemůžete se soustředit? Nebo se chystáte trumfnout svého soupeře v šachovém turnaji, či jen potřebujete dodat energii pro zdolání většího kopce na kole? Pak Vám poradíme. Sáhněte po přípravku Ascoffin!

ASCOFFIN Energy o obsahu deseti sáčků po osmi gramech je nešumivý rozpustný nápoj v prášku s vysokým obsahem kofeinu, taurinu a vitaminů B3, B5, B6, B12 s cukrem a sukralózou. Tento doplněk stravy napomáhá především díky vysokému obsahu kofeinu a taurinu v nápoji zvyšovat bdělost, koncentraci, soustředění a pozornost. Je vhodný pro sportovce, studenty, řidiče a osoby, které potřebují ke svým výkonům vyšší soustředěnost. Má exkluzivní příchuť ENERGY.

Jak na to?
Obsah sáčku stačí vysypat do sklenice, zalít vodou a zamíchat. Doporučuje se konzumovat jeden sáček denně. Výrobek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy a osoby s vyšším krevním tlakem. Není dobré ho kombinovat také s alkoholem.

Věděli jste, že … Taurin („taurus“=býk) je látka z býčí žluči, prospěšná v energetických nápojích, ale málokdo ví, že ji naše tělo potřebuje nezbytně ke správnému vykonávání životních funkcí? Napomáhá především trávení a absorpci tuků v tenkém střevě, podílí se na ochraně jater a správné funkci oční sítnice, má antioxidační účinky, zlepšuje soustředění, psychickou odolnost a toleranci vůči stresu. Taurin je pro nás zkrátka nezbytný. Kdo jí maso, může být bez obav. Problém mohou mít výhradní konzumenti rostlinné stravy, neboť taurin nalezneme pouze v živočišných tkáních.

ASCOFFIN Energy (120,-Kč), ASCOFFIN Plus s příchutí grapefruitu či šumivý ASCOFFIN s příchutí citronu (oba se sladidlem z rostliny stévie po 90,-Kč) koupíte v lékárnách či na e-shopu www.bio-medica.cz

Komentáře