Teploměru Sejoy upozorní na horečku také ikonou na displeji

Reklama

Již za jedinou sekundu, navíc s vysokou přesností a zcela hygienicky, tedy bez dotyku, zjistí aktuální teplotu moderní teploměr Sejoy. Přístroj má krásné oblé křivky, pro jejichž tvary je prvořadá ergonomie a uživatelský komfort. Vyniká precizním zpracováním, snadnou ovladatelností i mnoha funkcemi, třeba možností uložit do paměti až deset výsledků včetně údajů o hodině, dni nebo zvoleném režimu měření.   

Přístroj byl speciálně navržen pro měření tělesné teploty na čele, ale nechybí mu ani objektový režim, který pomůže přesně změřit například teplotu dětského mléka nebo vody ve vaně. Patentovaný tvar objektivu infračerveného záření zajišťuje vysoce přesné měření teploty. Stačí přiblížit sondu a stisknout tlačítko.

Naměřené hodnoty zobrazí přehledný podsvícený LCD displej. Přístroj navíc výsledky měření také vyhodnotí. Při naměření teploty vyšší než 37,8 ˚C (100 ˚F) automaticky upozorní na horečku zvukovým signálem, a to dlouhým pípnutím, po kterém následují tři krátká pípnutí, a navíc také ikonou na displeji. V případě horečky je to smutný obličej, při teplotě nižší se ikona usmívá. Paměť přístroje uchová až 10 výsledků měření, a to spolu s údajem o dni, hodině i režimu měření.

Funkce automatického vypínání šetří baterii přístroje, nutnost výměny baterií (2x AAA) signalizuje ikona na displeji.  Přístroj disponuje kompaktními rozměry 153 x 41 x 44 mm a nízkou hmotností cca 84 gramů, včetně baterií.

Teploměr Sejoy zakoupíte v lékárnách a na lékárenských e-shopech, např. benu.cz, drmax.cz, biotika.net. Více na www.variopharma.cz.

Komentáře