Trendy líčení na léto 2020 podle vizážistky Silvie Siegr

Reklama

Nebojte se v létě barevného líčení. Barevné stíny rozzáří váš pohled a přirozená barva rtěnky podtrhne Váš sexy úsměv. Look léta 2020 je typický matnými stíny na očích a lesklými rty. Toto líčení můžete použít jako denní i večerní, záleží jen na vaší fantazii. Silvie Siegr vizážistka Českých celebrit nám představí toto trendy líčení pro letošní léto.

Připravte svou vyčištěnou pleť na líčení pomocí hydratačního krému. Naneste krém a nechte vstřebat cca 15 min.

Podle vašeho typu pleti si dejte lehčí make-up na bázi vody nebo tónovací krém, který podtrhne vaši přirozeně opálenou pleť.

Poté lehce naneste bronzující pudr, který celý základ zafixuje a dotónuje přirozenou barvu pleťi.

Trendy je přirozené obočí, proto stačí použít řasenku na obočí v co nejpřirozenější barvě.

Při líčení očí doporučuji zvolit světlejší matné pastelové odstíny. Meruňková, oranžová, bílá. Neboje se ani světle zelené a tyrkysové.  Začněte vnitřním koutkem se světlými odstíny a postupně přecházejte k vnějšímu koutku s tmavšími barvami. Můj typ: pokud se nechcete vzdát perleťových stínů, aplikujte je na střed oka a tím docílíte prozářeného pohledu.

Mým klientkám v létě aplikuji voděodolnou řasenku. Typ pro jednodušší odlíčení, že dáte pod voděodolnou řasenku, klasickou. V létě postačí jemné líčení, proto není třeba používat černou tekutou linku.

Svůdných a šťavnatých rtů docílíte tím, že použijete přirozeně růžovou konturovací tužku, kterou vykreslíte rty a poté nanesete nude odstín rtěnky. V létě také můžete aplikovat na rty světlé odstíny balzámů nebo lesků.

 

Celé líčení zafixujeme minerální vodou v rozprašovači. V dostatečné vzdálenosti vytvoříte vodou jemný opar, který nechte dopadnout na tvář.

Toto líčení můžete doplnit výraznými barvami laků na rukou i nohou.

Silvie Siegr

 

 

 

Komentáře