Užijte si rituál královny Kleopatry pro dokonalé omlazení pokožky

Letní dny jsou v plném proudu a většina z nás se nemůže dočkat, až vyrazí k vodě a vystaví své tělo slunečním paprskům. Nastává proto správný čas, abychom unavené pokožce, kterou jsme do teď schovávali pod vrstvami oblečení, vdechli nový život. Chcete-li být hvězdou léta, vyzkoušejte omlazující a relaxační ošetření, které je inspirované zvyklostmi královen starobylého Egypta.

Ve Spa&Wellness Aquapalace Praha si nyní můžete dopřát luxusní zážitek ze 120 minutového relaxu a rozmazlování. Tělový Rituál královny Kleopatry zahrnuje procedury, které vám pomůžou v boji se stárnutím pokožky a učiní ji jasnější, hladší a pružnější. Ošetření začíná jemným solným peelingem celého těla, pokračuje regeneračním zábalem z mořských řas, liftingovou masáží obličeje a hýčkáním hlavy alchymistickou tinkturou. Relaxační požitek je poté zakončen celotělovou aroma masáží.

K ošetření v červnu obdržíte zdarma sprchový gel Queen of Egypt v hodnotě 690 Kč. Proceduru můžete zakoupit zde. Cena je 2.490 Kč/120 min

Saunová premiéra Cesta kolem světa II
Účinným způsobem, jak připravit pokožku na sluneční paprsky, je také pravidelné saunování. V největším Saunovém světě najdete 14 prohříváren: klasické finské, bio saunu, zemní baňu, Kneippovu koupel, aroma bylinnou saunu, římské lázně a mnoho dalších. K ochlazení je k dispozici bazének, speciální sprchy i ledová vědra, pro uvolnění a relaxaci vířivky či vnitřní i venkovní zóny s lehátky.

Doslova rájem je Saunový svět pro ty, kteří si oblíbili zážitkové ceremoniály. Denně jich zde zažijete až 18! Již 1. června se můžete těšit na saunovou premiéru Cesta kolem světa II, která je pokračováním oblíbeného cestovatelského ceremoniálu s letuškou Katkou.

Zdroj: Aquapalace Praha 

Komentáře