Zapalte si poslední cigaretku v restauraci

Do účinnosti nového zákona zbývá jen několik hodin. Nezapomeňte, že zítra, 31.5., vchází v účinnost nový tzv. protikuřácký zákon. Přináší nová pravidla pro ochranu zdraví a omezuje kouření ve veřejných prostorech i dostupnost návykových látek pro děti a mladistvé. Je to pro vás kuřáky velká výzva! Buď přestaňte kouřit úplně a nebo si chraňte své zdraví alespoň se STOP filtrem.

Kouření škodí zdraví, to je nad slunce jasné. Jednou z možností, jak ušetřit organizmus dehtu a jiných toxinů je STOPfiltr na cigarety. Jde o šestifiltrový nástavec na cigaretu, který zachycuje dehet, výraznou část karcinogenních látek a zlepšuje chuť cigarety. Jeden filtr vydrží na 2-4 cigarety a nezachycuje téměř žádný nikotin.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“21388″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“432″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Proč Stopfiltr?
Tabákový kouř obsahuje více než tisíce chemických sloučenin, které jsou buď ve formě částic nebo plynu. Mezi nejvíce škodlivé patří dehet, pyren, oxid uhelnatý, amoniak, formaldehyd, kyanovodík. Některé z těchto látek jsou velmi nebezpečné pro zdraví a je prokázáno, že vyvolávají rakovinné bujení. Stopfiltr část těchto látek zachycuje. Dehet, který Stopfiltr výrazněji zachycuje, pokrývá plicní sklípky zanáší je neprodyšnou vrstvou, která brání v průniku kyslíku. Dehet je také prokazatelně rakovinotvorný – toxický. Ovlivňuje nejen plíce, ale i vyvolává hnilobu, působí žloutnutí zubů a omezuje činnost chuťových pohárků. Dehet a nikotin jsou považovány za hlavní příčiny kuřáckých onemocnění – rakovina jazyka, plic, močového měchýře, onemocnění srdce, onemocnění dýchacích cest aj.  Tomu všemu by měl bránit STOPfiltr na cigarety.

Co stojí a kde je k mání
Balení stojí 39 Kč a obsahuje 30 kusů filtrů, přičemž jeden kus vydrží redukovat nebezpečné látky u 2-4 cigaret. Zakoupíte jej v lékárnách ve velikosti normálních cigaret či tzv. „slimek“ nebo na internetu, v novinových stáncích, či v síti tabáků.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“21389″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“391″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

Překonejte závislost
Doporučujeme vám chránit si své zdraví při kouření, alespoň STOPfiltrem.  Investice 0,40 haléřů za 1 ks filtru na 4 cigarety je velmi nízká v porovnání s cenou vašeho zdraví. Již po prvním použití STOPfiltru jsou kuřáci překvapeni jaké množství dehtu a látek  se ve STOPfiltru zachytí. Je to až 58% dehtu a nebezpečných látek! Výrazně si tím šetříte své plíce a zdraví. Proto je dobré tyto látky redukovat i když někteří kuřáci raději nechtějí vidět co vše se ve filtru zachytí. Kouření škodí zdraví to je realita. Můžete si ale své zdraví STOPfiltrem alespoň aktivně chránit.

Správná motivace
Přestaňte s kouřením úplně. STOPfiltr pomáhá s omezením škodlivých látek zejména dehtu, ale pro vaše zdraví je nejlepší s kouřením přestat úplně. Přesto pokud již kouříte, používejte STOPfiltr, v řadě zahraničních zemí se již kouří zejména se stop filtrem. Věřte, že 58% zachycených látek z cigaret je ročně nepředstavitelně mnoho! Nemusíte je vdechovat. Výrazně si šetříte své zdraví.
Účinnost ověřena mezinárodní klinickou studií společnosti AR ISTA.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“21390″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“334″}}]]

Zdroj: www.stopfiltr.cz

Komentáře