Buďte krásná podle LUNY. Horoskop jinak podle stylisty Káji Pavlíčka

V kostce: V pondělí, utíkejte ke kadeřníkovi, naopak v úterý a středu na úpravu vlasů zapomeňte. Ve čtvrtek se muži nemají holit.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“6103″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“356″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

8. 6.

Vhodný den pro barvení a tónování vlasů, dobře působí také vlasové zábaly. Na pleťové masky, na rozšířené žilky v obličeji je také správný čas. Dopřejte si relaxační koupel a masáž. Postačí uvolňující koupel chodidel, kdy do vaničky přidáte koupelovou sůl. Při masírování nohou a lýtek je však třeba opatrnosti, masáž provádějte velmi jemně a směrem k srdci. Nechte si udělat lymfatickou masáž. Prospěje vám také sauna, která podpoří krevní oběh a lymfatickou soustavu.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“6104″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“400″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

9. – 10. 6.

Tyto dny jsou nevhodné pro stříhání a mytí vlasů, často se pak tvoří lupy, vlasy řídnou a slábnou. Prohřívejte si končetiny. Udělejte si koupel a masáž chodidel, ideálně masáž reflexních zón na nohou. Do vody nasypte kvalitní koupelovou sůl nebo odvar z bylin. Neodstraňujte dnes zrohovatělou kůži, ani kuří oka, na to zvolte jiné znamení v ubývajícím Měsíci, Ryby nejsou příznivé. Neprovádějte ani peeling pokožky. Pečujte nejen o tělo, ale také o svoji duši – pusťte si relaxační hudbu, čtěte, malujte, odpočívejte, meditujte a nechte se hýčkat.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“6105″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“400″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

11. – 12. 6.

Beran ovlivňuje obličej a hlavu, proto si udělejte čistící pleťovou masku, peeling, či jemnou masáž obličeje a dekoltu s použitím vhodného éterického oleje. Tyto dny se dobře zbavíte odumřelých kožních buněk a rohovinové vrstvy. Masáž pokožky hlavy a vlasových kořínků vám také velmi prospěje. Muži ať si ve dnech Berana neholí vousy, mohla by se jim začít tvořit na tváři holá místa. Ani stříhání vlasů se z těchto důvodů nedoporučuje. Také změna účesu nebude jednoduchá, vlasy jsou dnes nepoddajné a účes nebude dobře držet.

13. – 14. 6.

Dnes navštivte kosmetický salón, péče o pleť se vám v Býku vyplatí. Udělejte si peeling a čistící pleťovou masku. Masáž vám dnes udělá dobře, zejména masáž šíje a horní části zad. Účinné budou detoxikační a lymfatické masáže.

 

Komentáře