Buďte krásná podle LUNY. Radí uznávaný stylista a vizážista Kája Pavlíček

Reklama

Shrnutí: V úterý nás čeká novoluní, a to představuje nové začátky, ale také ukončení a vnitřní přeměnu. Odpouštějte, promíjejte, čistěte věci z minulosti. Jakmile tak učiníte, můžete přejít k vizualizaci vašeho přání. První lunární den se přání zhmotňují, přejte si proto jen to, co doopravdy chcete.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“6157″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“400″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

15. – 17. 6.

Dny Blíženců jsou nejvhodnější pro masáže, zejména pokud pociťujete v těle blokaci a napětí. Velmi účinná bude masáž horní poloviny těla a detoxikační a lymfatické masáže. Připravte si teplou bylinnou koupel. Obklad ramen teplým bahnem bude dnes to pravé. Den je také vhodný pro péči o ruce, namasírujte je a ošetřete vhodnou mastí nebo zábalem. Nechte si udělat manikúru, prodloužit a nalakovat nehty.

18. – 19. 6.

V tyto dny si nenechávejte stříhat vlasy, nedržely by dobře a cuchaly by se. Je-li to možné, vlasy si dnes ani nemyjte, tvořily by se lupy a vlasy by zeslábly. Nedělejte si dnes ani peeling pokožky.

20. 6.

Lev má neobyčejný vliv na vlasy. Když si vlasy necháte ostříhat ve dnech Lva, zhoustnou, zesílí, přestanou padat a začnou znovu podrůstat. Dodržte pravidlo stříhání vlasů ve Lvu a již za pár měsíců uvidíte výsledek! Udělejte si vlasový zábal, použijte vlasové prášky a oleje. Depilaci a holení nechte na jiný den, chloupky by zase rychle vyrostly. Nechte si dnes namasírovat záda.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“6158″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“417″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

 

Komentáře