Café Théâtre se opět vrátí do Muzea Grévin

Reklama

Že je muzeum místem, kde Vás nepotká zábava? To určitě neplatí o nejzábavnějším muzeu voskových figurín Grévin Praha, kde to opravdu žije a kde se během pěti podzimních večerů můžete setkat se známými osobnostmi, které se představí v zábavné recitálové talk show. Od pondělí 24. října se v rámci programu Café Théâtre aneb Slavní mezi slavnými budou těšit např. Robert Vano, Hanka Křížková či Chantal Poullain.

Rok se s rokem sešel a s začátkem nové divadelní sezóny se vrací do muzea Grévin oblíbená recitálová talkshow Café Théâtre aneb Slavní mezi slavnými. Na programu všech večerů bude zpěv, zábava i spousta legrace. Od svých oblíbených umělců se možná dozvíte i nečekané perličky z prostředí showbyznysu. Nudit se tak určitě nebudete!

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“12033″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“300″}}]]

První z pěti zábavých večerů se uskuteční v pondělí 24. října. Vystoupí známý fotograf, který se narodil na Slovensku, ale dlouhodobě žije a pracuje v Čechách, a o kterém se ví, že rád fotí krásné muže. Fotograf Robert Vano.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“12034″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“316″}}]]

Současně se na pódiu potká s charismatickou gospelovou zpěvačkou Leonou Gyöngyösi, kterou znáte i ze skupiny New Golden Kids.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“12035″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“383″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

V druhém představení, které proběhne 6. listopadu, se můžete těšit nejen na vynikající filmovou i divadelní herečku a kantorku Jitku Sedláčkovou, ale i na „múzu Miloše Formana“ z Dobře placené procházky, úžasnou šansoniérku Dášu Zázvůrkovou.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“12036″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“365″}}]]

Návštěvu Grévinu nevynechejte ani 20. listopadu. Přijede totiž jeden z nejmilejších českých hereckých párů – harmonické duo Jan Přeučil a Eva Hrušková. První československou popelku, herečku a dabérku, stejně jako populárního herce, kantora a dabéra jistě netřeba více představovat.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“12037″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“327″}}]]

Pár dní před Mikulášem, 4. prosince, vystoupí v Grévinu jedna z nejobsazovanějších muzikálových hereček a zpěvaček, která se nebojí šířit svou vždy dobrou náladu. Hanka Křížková se na pódiu potká s Kájou Pavlíčkem – předním českým stylistou, vizážistou a designérem. Možná si ho pamatujete ze seriálu Dokonalý svět. Po tomto setkání Vám určitě uvízne v paměti jako člověk, s kterým se okolí nikdy nenudí.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“12038″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“450″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“300″}}]]

A předvánoční čas si přijďte zpříjemnit i 18. prosince. Během závěrečné recitálové show Vás pobaví česká herečka a šansoniérka francouzského původu Chantal Poullain. Její francouzský půvab, nezaměnitelný hlas a roztomilá „česká francouzština“ Vás jistě oslní. Z Grévinu budete odcházet spokojeni a plni francouzského šarmu.

Zábavné večery začínají vždy v 19.00 hodin. Kromě hostů Vás všemi večery provede i moderátor René Kekely.

Přehled termínů:
• 24. října 2016 – ROBERT VANO & LEONA GYÖNGYÖSI
• 6. listopadu 2016 – JITKA SEDLÁČKOVÁ & DÁŠA ZÁZVŮRKOVÁ
• 20. listopadu 2016 – JAN PŘEUČIL & EVA HRUŠKOVÁ
• 4. prosince 2016 – HANKA KŘÍŽKOVÁ & KÁJA PAVLÍČEK
• 18. prosince 2016 – CHANTAL POULLAIN

Přijďte se pobavit při Café Théâtre a zjistěte, kdo z hostů bude nejzábavnější. A nezapomeňte ani na výjimečnou návštěvu necelé 100 voskových figurín, které na Vás v Grévinu čekají. Vstupenky na jednotlivá představení Café Théâtre v ceně 199,- Kč je možné rezervovat předem na e-mailové adrese: communication-praha@grevin.com nebo je lze zakoupit na e-shopu muzea či přímo na pokladně v Celetné ulici 15. Diváci talkshow mají navíc možnost využít speciální akci 1+1, kdy k zakoupené vstupence do Muzea Grévin získají navíc jednu vstupenku zdarma.

Komentáře