Další ročník pop up fashion butiku LIFE IS FASHION

Reklama

LIFE IS FASHION pop up, kde se můžete setkat s předními českými designéry a podpořit je koupí originálního kousku z jejich aktuální kolekce. Průřez mezi nejlepšími českými návrháři na jednom místě! Módu, šperky a doplňky z dílen těch nejoblíbenějších si můžete přijít prohlédnout a zakoupit od 25. do 27.3. do Galerie Kritiků v Jungmannově ulici v Praze. V rámci akce proběhnou i fashion diskuze a odpoledne se stylistou. Tváří letošního ročníku se stala Ester Geislerová a návrhářka Josefína Bakošová, které společně tvoří značku Ester&Josefína.

„Naším cílem je šířit mezi veřejnost poselství udržitelné módy, podpořit tvorbu našich českých designérů a bojovat proti spotřebě, kterou do nás tlačí sítě obchodních řetězců. Je přeci skvělé vědět, kde bylo vaše oblečení vyrobeno, kdo přesně ho ušil a že za výrobou našeho nového kabátu nestojí děti v Číně,“ říkají o svém projektu jeho zakladatelky Pavlína Dvořáková a Klára Galová.

Letos bude projekt LIFE IS FASHION bojovat o podporu i na hithit.cz. Připojte se k nám a zkuste spolu s nám rozšířit povědomí o udržitelné módě mezi širokou českou veřejnost. Buďte originální, jedineční, užívejte si své módní kousky na míru a zároveň buďte šetrní k naší planetě. Bojujte s námi na www.hithit.cz nebo návštěvou akce na konci března v Galerii Kritiků v Praze.

Komentáře