Horoskop jinak: Buďte krásná podle LUNY

Horoskop podle Luny pro vás sestavil přední český stylista Kája Pavlíček. Nechte si poradit, kdy a jak o sebe vhodně pečovat. A pozor, tento týden je ve znamení úplňku!

Za úplňku se v těle hromadí více energie a tekutin, můžete si tedy připadat poněkud oteklí. Tělo má tendenci i více přibývat na váze. Kdo nechce kila navíc, ať jí v tento den pouze lehkou stravu, nebo ať si dá rovnou půst. Jako vhodné úplňkové cvičení doporučujeme power jógu, pilatess nebo strečing.

4. 5.

Zajděte si dnes do wellness, relaxujte ve vířivce. Tělu prospívají uvolňující masáže a sedací koupele. Na pleť naneste pleťovou masku s vyživujícím efektem, dobře se vstřebá. Na vlasy používejte přírodní bylinné šampony. Zajděte do salónu na barvu, určitě dobře chytne.

5. 5.

V ubývajícím Měsíci tělu prospívají detoxikační a čistící masáže vhodnými oleji a uvolňující bylinné koupele, zejména sedací. Na pleť naneste pleťovou masku. Můžete odstraňovat pupínky a černé tečky na kůži. Na vlasy používejte přírodní bylinné šampony. „Vodní dny“ jsou velmi dobré pro lymfatické drenáže.

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“5929″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“404″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

6. – 7. 5.

Tyto dny vám udělá dobře sauna, teplé koupele a masáže, uvolní se ztuhlé svaly a klouby. Běžte na pedikúru a nechte si udělat masáž chodidel. Prospěje vám teplá lázeň na nohy. Do vody přimíchejte koupelovou sůl. Odstraňujte zrohovatělou kůži, chodidla pak ošetřete vhodným krémem a odpočívejte s nohama nahoře. Účinné budou čistící masky na obličej a dekolt a detoxikační a lymfatické masáže. Ošetřujte popraskané žíly na stehnech. Bojujte proti celulitidě. 

[[{„type“:“media“,“view_mode“:“colorbox“,“fid“:“5930″,“attributes“:{„alt“:““,“class“:“media-image“,“height“:“400″,“typeof“:“foaf:Image“,“width“:“600″}}]]

8. – 10. 5.

Prodloužený víkend je vhodný pro péči  o pokožku a nehty. Čistící pleťové masky se neminou účinkem. Na ošetření pleti používejte kvalitní přírodní kosmetiku. Chraňte pleť před sluncem. Nezapomeňte na nehty na nohou i rukou, je ideální doba pro stříhání a pilování. Nehty ostříhané v Kozorohu jsou tvrdé, hodně vydrží a nelámou se tak snadno. Vlasy nestříhejte, rychleji by potom šedivěly. Nechte si odstranit zubní kámen. Je vhodný čas na masáž ušních boltců, píchnutí ušních dírek, aplikaci ušních svíček a péči o uši vůbec. Dobře vám udělají uvolňující a detoxikační masáže, bylinné koupele, zábaly celého těla a také plavání. 

 

Komentáře